Gyvenimas maksimizuoto gyvenimo – knygos recenzija

parašė , 2014-08-19 22:33

Prie: daktaras I.v. Hilliard (2006)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 978-1-5995-1015-6

Knygos Kaina: 19,99$

Maksimizuokite savo pasisekimą

Daktaras Ira Van Hilliard pradėjo savo ministerijos karjerą 10 amžiaus metų. Jis buvo žinomas kaip "Stebuklo Berniuko Pamokslininkas." Jis veda Naują Lengvą krikščionišką Centro Bažnyčią su daugiau kaip 28 000 narių, pradėjo jo savą televizijos tinklą, kredito sąjungą, buto kompleksą, Biblijos institutą, kelias sėkmingas organizacijas, ir yra patyręs autorius.

Išmokite maksimizuoti savo pragyvenimą

Daktaras Hilliard atskleidžia savo žinutę keturiuose skyriuose. Jis turi skyrius apie tikėjimą maksimizuotame pragyvenime (Ch. 1), maksimizuoto pragyvenimo projektas (Ch. 3), išleisdamas jūsų potencialą maksimizuotam pragyvenimui (Ch
6), pagrindai maksimizuotam mąstymui (Ch. 8), kaip maksimizuoti jūsų burną (Ch. 10), & kaip maksimizuoti jūsų pinigus (Ch. 12).

Pasirinkimas maksimizuoti jūsų gyvenimo kokybę

Daktaras I.v. Hilliard atkreipia į šią temą dėmesį su drąsiu ir informatyviu metodu. Jo aiškūs, aštrūs komentarai turi nufotografuoti skaitytojus į dėmesį. Jis įveda, "Gyvenimo kokybė yra daugiausia klausimas pasirinkimo ir ne visada gimimo klausimas."

Su skaitytojais stovės su žinute, kuri nurodo į asmeninę atsakomybę. Daktaras Hilliard tęsia, "Tikra gyvenimo kokybė yra nustatyta prie to, ką jūs darote mažiau negu optimaliose situacijose ir būde, kuriuo jūs sekatės po skausmu ir spaudimu."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Staigūs komentarai mes iššūkį ir įgalios skaitytojus. Hilliard daro pastabą, "Jūs galite nuspręsti šiuo momentu visiškai pakeisti savo gyvenimą, naudodamas skirtingą požiūrį ir skirtingą požiūrį, susidurdamas su tomis pačiomis aplinkybėmis…"

Po įgijimo jo skaitytojų dėmesio, per aštrius tvirtinimus, daktaras Hilliard pasikeičia į mentoring. Jis sako, "Niekada atgal toli nuo stimuliuojančios galimybės todėl, kad jūs stokojate žinių. Jūs galite visada įsigyti žinias."

Hilliard organizacinis metodas vysto mentoring procesą, kad vestų skaitytojus į specifinius raktus. Jis instruktuoja, "… bet koks išmintingas statybininkas ar lyderis dirbs, kad išvystytų strategiją, kuri identifikuoja ir šalina barjerus į pasisekimą."

Daktaras I.v naudoja kontrastus, kad įtikintų skaitytojus, pareiškimą, "Jūsų mąstymas gali išlaisvinti jus, leisdamas jus atsikelti į kitą lygmenį, ar tai gali sulaikyti jus jūsų dabartinės būklės vergovėje." Jis leidžia drąsius iššūkius, įkvėpdamas mus ant, kaip, "Sustojimas, patenkintas su tuo, kur jūs esate! Pradėkite procesą tikėjimo geriau!" Pasirinkimas yra mūsų reikalas!

Kaip nugalėti

Daktaras I.v. Hilliard pristato žinomą atvejį, kaip nugalėti nesvarbu, kur jūs pradedate, vieta gali būti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>