Greitas ir pritaikytas kiekvienam Packard Bell kompiuteris

parašė , 2013-09-18 13:59

Packard Bell Entv skirtas darbui, studijoms ar net pramogoms nešiojamasis kompiuteris. Šis kompiuteris Packard Bell Entv tinka atlikti daugeliui funkcijų, tiek naršyti internete, dirbti su įvairiais dokumentais, mokytis ar net mėgautis filmais, ar tiesiog klausytis jums patinkančios muzikos.

Packard Bell Entv nešiojamieji kompiuteriai turi dviejų branduolių procesorių tai yra Pentium 2020M,kuris gali pasiekti 2,4 GHz greitį, šio Packard Bell Entv vidinė kompiuterio atmintis yra 4096 MB DDR3 operatyvioji atmintis RAM. Kompiuteryje Packard Bell Entv esantis procesorius Pentium 2020m su jame esančia didele 2Mb atmintimi, užtikrina gerą nešiojamojo kompiuterio veiklą, tokiuose svarbiuose kasdieniniuose uždaviniuose, kaip naršymas internete, vartotojo darbas su reikalingais dokumentais, bei nepamirškime tiesiog paprasto mėgavimosi filmais arba muzika, nuotraukų pateikimą bei peržiūrą, bei šiuo metu populiariems ir taip pat mėgstamiems 3D vaizdo kompiuteriniuose žaidimuose.

Žaisti su Packard Bell Entv kompiuteryje esančia vaizdo plokšte bus vienas malonumas, kadangi šios nVidia GeForce vaizdo plokštės dėka visa žaidimai veiks be jokių problemų, kadangi Packard Bell Entv kompiuteryje esanti vaizdo plokštė yra tikrai galinga bei greita, o puikios raiškos HD ekranas vaizdą pateikia aiškų ir labai ryškų, tad žaisti žaidimus bus dar maloniau negu įprastai. Garso sistema esanti Packard Bell Entv nešiojamajame kompiuteryje garsą padaro ypatingu.

Nešiojamajame kompiuteryje Packard Bell Entv esanti ličio baterija išlaiko kompiuterį veiklų be kompiuterio pakrovimo, net iki 4,5 valandų. Kompiuteryje Packard Bell Entv yra integruota vaizdo kamera, kuri yra reikalinga tiek bendraujant Skype programa, tiek komunikuojant kitomis bendravimo programomis.

Packard Bell Entv kompiuterio dizainas nėra išskirtinis, kompiuteris juodos spalvos su šiek tiek sidabrinės apdailos, tad kompiuteris ne tik geras naudoti, bet ir turi klasikinę išvaizdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>