Geras draugas panėšėja į gerą mediciną

parašė , 2014-06-30 12:18

Aš esu vienas iš tų privačių žmonių. Aš žinau, kad yra kitų ten kaip aš, ir jūs žinote, kuo jūs esate. Aš nemetu savo paslapčių ar savo giliausios minties. Aš panaudojau tam, kai aš buvau jaunesnis, bet aš sužinojau per tuos metus, kad kartais jie grįžta, kad įkąstų jus. Aš esu taip pat laimingas tik pasilikdamas namie, su namu visi į mane patį savarankiškai, kad aš galėčiau padaryti tai, ko aš noriu, kai aš noriu, ir tolimas į televiziją yra viskas mano.

Taip, aš klausiu manęs paties, esu aš iš tikrųjų laimingas buvimas namie, ar aš esu klaidinantis? Aš įtikinau mane patį, kad, jei aš palieku savo saugumo zoną man kenks kai kuriuo atžvilgiu kažkas ar kažkas? Yra tai lengvesnis tik pasilikti namie mano jammies, jokiame makiaže, ir neturėti, kad atsakytų į bet ką, negu išeiti ir pamatyti žmones ir kartu veikti

Mano gyvenimas buvo ant laukinės amerikietiškų kalnelių išvykos dešimt ilgų metų, ir amerikietiški kalneliai pagaliau lėtėja. Sunkūs sunkumai buvo pakilti, mano nuvargę pečiai, įtampa ir susirūpinimas dreifavo iš mano namo, ir aš susitariau su faktu, kad tapsmas didžiulis kažkame yra turbūt ne mano pasiekiamume šiame punkte. (Kai man buvau aštuoneri metai, mano motina pasakė, kad aš niekada nepasieksiu nieko.) Šis persekiojantis sprogimas nuo praeities yra pagaliau baigtas ir buvo padėtas ilsėtis!!

Mano gyvenimas netikėtai tapo laisvas, galėti padaryti pasirinkimus. Galėti padaryti priešpiečių datas su draugais, kuriuos aš nepamačiau kažkuriuo laiku. Galėti apsispręsti, jei aš noriu išeiti ir juoktis ir kalbėti su draugais ar buvimu namo, būti vieniši ir tvirtinti mano valdžią atžvilgiu tolimos televizijos. Aš pasirinkau draugus! Po praėjusių trijų savaičių, aš papietavau su trimis mano besties. Tai buvo terapinis, kaip gera medicina, kuri dirba be bjaurios pusės, paveikia. Mes kalbėjome apie viską, mes juokėmės apie kažką, mes turėjome mūsų liūdesį, verkė ir artėjant laikui, kai mes buvome per, mes pavertėme liūdesį į laimę. Mano vyras negali suprasti tai, apie ką mes galėjome kalbėti tris ar daugiau valandas, bet jis aišku nebuvo palaimintas su didžiaisiais draugais.

Fibromyalgia nuostabos pakete, atvyksta depresija ir susirūpinimas. taip lengva nukristi į vienišus įpročius, tik lengviau pasilikti namo, įtikinti mane patį, kad man nereikia nieko ir laižau mano žaizdas. Nėra piliulės pasaulyje, kuris galėjo padaryti man, ką mano trys besties padarė man per tas priešpiečių datas. Mano tikėjimas yra sustiprintas, mano dvasia kilo, ir aš suradau savo šypseną vėl.

Aš suradau šią citatą, kuri beveik apibendrina visa tai:

"Draugas panėšėja į gerą liemenėlę, sunkiai kad surastų, palaikantis, patogus, visada pakelia jus, priverčia jus atrodyti geresnis, ir visada… šalia jūsų širdies!" Sha-briliantai

Mano patarimas bet kam, kuris pasiliktų namo negu bastytųsi su didžiuoju draugu: "Kada nors jūs būsite per senas ir per sergantis, kad nueitumėte ir bastytumėtės su jūsų draugais, ir jūs žvalgysitės atgal su liūdesiu ir apgailestavimu. Išeikite, būti pažeidžiamas, juokas, riksmas, rėkti, jei jūs turite į, išlaisvinate visa tai ir klausote. Būkite draugu, draugas yra geriausias daiktas, kuriuo jūs galite būti ir didžiausias daiktas, kurį jūs galite turėti."

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>