Www padekmums lt

Nesakykite nieko! uždraustas noras, ne amžinai pažeidžiamas, parašytas darryl wayne

parašė , 2015-09-18 10:48

Asmeniui tokiam kaip aš, skaitymas ir šios knygos apžiūrėjimas buvome nepaprastai sudėtingi. Aš gerbiu tuos, kurie yra gays ar lesbietės, kad gyventų, kad tipas gyvenimo, bet parašyti garbingą apžvalgą aš turiu pakeisti įrenginius savo mąstyme ir parašyti per jų akis. Kalba yra labai aiški ir yra skirta suaugusiems tiktai.

Jaunos mergaitės ir berniukai, kurie gimė ir pakėlė labai blogame ir sumažintame Filadelfijos skyriuje pradėjo gyvenimą nuo, jų akyse, pasaulyje prieš juos. Jie užaugo su daug piktnaudžiavimo, seksualinio ir fizinio, namai beveik be moralės ar normalaus šeimos artimumo, ir menkos asmeninės erdvės jų savo rajone ir privatume. Jie įprato nuo dienos viena iš savo atminties išnaudojimo ne pagal paskirtį tų jų savuose namuose taip pat kaip daugelio kaimynystėje
Skaityti visą straipsnį “Nesakykite nieko! uždraustas noras, ne amžinai pažeidžiamas, parašytas darryl wayne” »

Meilei Dievo, parašyto lawrence w auksas, md

parašė , 2015-07-29 08:21

Puiki ir prieštaringa knyga, rodydamas abu mąstymą tarp profesinės sveikatos priežiūros ir tikinčių tikėjimo gydymu, naudodamas jokių gydytojų. Daniel Zimmer vedė upstate Niujorką religingas atsitraukimas. Ši grupė manė, kad tiktai Dievas per maldavimą ir tepimą galėjo išgydyti kažkieno ligą, nepriklausomai nuo to, koks tai buvo. Kai kažkas gana didelėje grupėje, gyvenančioje atsitraukimo rajone, turėjo medicinos problemą, kitus "Šalininkų narius", kadangi jie kvietė save rinksis apie blogą asmenį, mels, pateps, skaityti Bibliją, ir daryti kažką, kurį jie žinojo be profesinės sveikatos priežiūros, kad išgydytų blogą asmenį. Šalininkai neturėjo jokio tikėjimo medicinos sveikumu, bet greičiau tikėjimo gydymas buvo vienintelis metodas, kad išgelbėtų sergantį asmenį
Skaityti visą straipsnį “Meilei Dievo, parašyto lawrence w auksas, md” »

Nauja knyga moko, kaip pasirinkti pasisekimą ir klestėti

parašė , 2015-06-04 20:12

Daktaras Levi Murray parašė knygą, kuri turi visą informaciją, jūs turite tapti sektis, nesvarbu kur jūs esate gyvenime. Sekime savo noru, jis pradeda, užduodamas kietus klausimus, apimdamas prašymą, kad jūs pažiūrėtumėte į jūsų savą gyvenimą ir suprastumėte, kad, jei jūs nesate laimingas, tai yra dėl pasirinkimų, kuriuos jūs padarėte praeityje ar pasirinkimuose, kuriuos jūs nepajėgėte padaryti. Jis primena mus, kad buvimas sėkmingas yra pasirinkimas. Mes galime nuspręsti nesisekti; mes galime pasiduoti todėl, kad tai lengviau, bet mes galime taip pat pasirinkti pasisekimą.
Skaityti visą straipsnį “Nauja knyga moko, kaip pasirinkti pasisekimą ir klestėti” »

Pabudimo žmogus: proto valdžios vadovas

parašė , 2015-05-03 10:56

Barbara Berger (su Tim Ray) užduoda kai kuriuos svarbius klausimus, apimdama: jūs gyvenate savo gyvenimą, ar jūs gyvenate savo jo interpretacija? Jūs ieškote laimės visose netinkamose vietose? Jūs žinote teisingas vietas pažiūrėti? Jei jūs tikrai žiūrite neteisingose vietose, tai yra todėl, kad tai yra tuo, ką jums dėstė padaryti. Jūs galite studijuoti geresnį kelią, autoriaus pažadus Barbara Berger – ir atgabenate!

Jūs kada nors norėjote žinoti, Kuo raktas yra į asmeninę valdžią ir laisvę, kurią tai atneša? Ar kada nors paklausė savęs, "…, kodėl tai nedirba manyje? Aš buvau taip geras, ir aš persistengiau, kodėl aš nepatiriu laimės, kurios aš siekiu? Ką aš darau neteisingai? Kas neteisinga su manimi?" Kas, jei nėra, kad yra kažkas, kas klaidinga su jumis
Skaityti visą straipsnį “Pabudimo žmogus: proto valdžios vadovas” »

Greita paskola – padeda bet kada

parašė , 2015-04-25 22:03

Vis dažniau galima pamatyti reklamas apie paskolas internetu. Reklama siūlo pasinaudoti puikiu pasiūlymu ir gauti kreditą tuomet, kai to labiausiai reikia. Dar viena skambi frazė, kuri vilioja ja pasinaudoti – greita paskola. Tai puiki galimybė pasiskolinti pinigų tuomet, kai to labiausiai reikia.

Kodėl „greita“? Ji vadinama taip dėl to, kad yra suteikiama išties labai greitai. Kredito bendrovės stengiasi nuolat tobulėti ir pasiūlyti savo klientams geras sąlygas. Gauti reikiamą sumą pinigų per 15 minučių tikrai skamba neįtikėtinai. Ir tai nėra apgaulė. Nuo patvirtinimo, kad kreditas gali būti suteiktas, per šį laiką pinigai jau būna kliento banko sąskaitoje. Taigi, pasinaudoti pinigais galima tada, kai to labiausiai reikia.

Paskolos greitaiNeretai matome ir reklamą, kurioje teigiama, kad suteikiama paskola per 15 min. nemokamai. Šioje vietoje reikia atidžiai susipažinti su kredito įstaigos paskolų suteikimo taisyklėmis. Dažniausiai tokios sąlygos, kuomet nereikia mokėti palūkanų ir kitų mokesčių, suteikiamos tiems klientams, kurie paskolą ima pirmą kartą. Tai galima išsiaiškinti apsilankius kredito bendrovės interneto svetainėje. Jeigu parašyta, kad paskola suteikiama nemokamai naujiems klientams, tai bus ne apgavystė. Dabar daugelis bendrovių, kurios teikia finansavimo paslaugas, taiko tokias akcijas. Tai padeda pritraukti naujų klientų.

Skaityti visą straipsnį “Greita paskola – padeda bet kada” »