Drįskite svajoti – knygos recenzija

parašė , 2013-07-27 18:21

Prie: Florence Littauer (1991)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 0-8499-3501-6

Knygos Kaina: 8,99$

Jei jūs drįsite svajoti, jūs gyvensite savo svajonės!

Kas yra geriausia ateitis, kurią jūs galite įsivaizduoti? Jei jūs galite neskubėti, kad parašytumėte atsakymą į šį klausimą, jūs esate ant savo kelio į žengimą į jūsų svajones. Tai privers jus į viltį ir padrąsinimą sektis asmeniškai. Jūsų akys bus atidarytos jūsų geriausios ateities raktams kada nors. Tada jūs gausite įžvalgumą į jaudinančius būdus, kuriais jūsų gyvenimas gali pasitaisyti. Dabar, turėkite drąsos, paruoškite, dėvėkite, suremontuokite, & turėkite savo svajonę.
Daugiau kaip dvidešimt gyvenimo keitimo autorius rezervuoja

Florence Chapman Littauer yra žinomas per Ameriką kaip dinamiškas motyvacinis kalbėtojas ir paklausus autorius. Ji kalbėjo ir vedė seminarus daugiau kaip trys šimtai dienų metus tarptautiniu mastu. Ji yra Nacionalinių Kalbėtojų Garbės Asociacijos Salės narys. Ji yra daugiau kaip dvidešimt gyvenimo keitimo knygų autorius.

Kaip gyventi mūsų svajonės

Penkiose dalyse, Florence Littauer turi, kaip gyventi mūsų svajonės. Ji detaliai aiškina temas kaip, pasirūpinti jūsų kūrybiškumu, pasirūpinti, tenkina poreikius (Dalis Vienas); ignoruokite daiktus, kurie nepadeda, klauso žmonių, skaito geras knygas (Dalis Du); dėvėkite svajonę (Dalis Trys); padarykite jūs žiūrite kitas būdas išvengti problemų (Dalis Keturi); turėkite svajonę (Dalis Penki).

Turėkite savo svajones

Florence Littauer turi praktiniame, humoristiniame, ir insightful būde iki žemės. Jos aistra pasisekimui yra akivaizdi, kadangi ji reiškia, "Charakteris yra sprendimas tęsti eiti po to, kai noras padaryti taip praėjo."

Littauer daro drąsius tvirtinimus, kad išsirikiuotų į eilę skaitytojus su pasisekimo raktais. Jos žodžiai ant asmeninių svajonių atspindi tai, kaip ji skelbia, "įvykdyti svajonę tai turi būti jūsų svajone, ne kieno nors." Jos žodžiai yra trumpi ir gilūs!

Citatos yra panaudotos pabrėžimui. Florencija naudoja Victor Hugo žodžius, "nėra nieko kaip svajonė, kad sukurtų ateitį."

Kaip ponios Littauer pranešimai, ji naudoja paprastas, aiškias iliustracijas, kad atskleistų įžvalgumą. Jos žodžiai dėl asmeninio potencialo atspindi tai, kadangi ji išdėsto, "Mes visi gimstame su tam tikru išankstiniu nuteikimu ir atsakymų komplektu. Mes nesame maži tušti puslapiai, laukiantys likimo, kad parašytume ant mūsų." Šitie žodžiai atskleidžia būdingą asmeninę vertę kiekviename iš mūsų!

Littauer turi inspirational pirmūnų gyvenimų istorijas. Ji kalba apie Lou Ferrigno iššūkį įveikti klausymosi pablogėjimą ir kalbos kliūtis, kad taptų ponu Universe ir galų gale metimu smūgio televizijos serijoje "Neįtikėtinas Gremėzdas." Ferrigno akcijos, "aš norėjau būti aktoriumi kadangi man buvau dvylika metų. Aš niekada nepasakiau nieko…"

Florencija kelia šydą nuo neteisingų sąvokų, skelbdama tiesą drąsiai. Ji atkreipia į būtiną stropumą dėmesį supratus mūsų svajones, sakydama, "pamačius, kad svajonė išsipildyti ima paskyrimą, nustatymą, ir sunkų darbą."

Gyvybinės sąvokos, privedančios prie visų svajonių

Florence Littauer reiškia gyvybines sąvokas, privedančias prie visų svajonių, įvykdytų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>