Draugystės yra jūsų charakterio atspindys?

parašė , 2014-10-21 16:37

Draugystės yra viena iš labiausiai brangintų obligacijų, kurias mes galime išlaikyti mūsų gyvenimuose todėl, kad subjektyvia prasme, žmonės mes užsiimame su aukštesniame socialiniame lygmenyje, negu kiti yra labiausiai tikėtini savęs savarankiškai atspindys. Yra visų tipų draugų, ir su visuomene, pasidarančia greitesniais ir laikančiais savaime suprantamu daiktais, galimybė draugysčių, kurias mes laikome gali būti pavojuje.

Kaip laikų pakeitimai, prašom padaryti mūsų idealus, ir kartais mes galėtume pamatyti mūsų draugus skirtingame atvaizde tiesiog todėl, kad mes turime skirtingą savęs savarankiškai atvaizdą. Kartais mes turime paleisti šitų obligacijų, kad būtume nauda mūsų gerai esančiam ir pasimokytume. Svarbu turėti draugus, bet kodėl reikia turėti juos?

Draugystės Apima Buvimą Susimąstęs

Draugystės panėšėja į santykius su partneriais ir sutuoktiniais, išskyrus jie yra mažiau artimi, žinoma, ir su visais santykiais, susimąstymas ir panašumai yra paprastai kelios pagrindinės sąvokos svarstyti
Kad turėtumėte sėkmingą santykį su bet kuo, jūs tikrai turite būti atidus jų jausmų todėl, kad, jei žmonės mato, kad jūs nepadedate pakankamai pastangų, kaip jie yra, jie labiausiai tikėtina laikys jus savaime suprantamu.

Jei mes esame depresijoje ir norime užbaigti nuo situacijos kaip sudaužymas su kažkuo, mes siekiame draugų, kad mes galime pasitikėti tuo, gali duoti mums patogumą. Draugystės unikaliame būde yra atspindžiai ar mūsų visos būtybės dalys. Mesdami protinį gebėjimą elgtis su situacija savarankiškai (kad mes neturėtume turėti reikalo su neigimu savarankiškai), draugai yra neabejotinai patikimi daiktų skirtingoje perspektyvoje matyme.

Nenuostabu žmonės paprastai laikosi draugų, iš tikrųjų duoda naudingą patarimą todėl, kad jie yra tie, kuriais patiki labiausiai. Šitie žmonės iki kurių mes žiūrime yra tie, kad mes norime būti, kiti, kurių mes norime turėti požymius apdorojime su situacijomis, kurios atvyksta mums kasdieniniu pagrindu.

Buvimas, Susijęs Su Keliais Žmonėmis Vietoj Daugelio

Eidami su šiuo suvokimu, mes turime žinoti, kad daugiau mes pasitikime žmonėmis ir kuo daugiau mes įdedame pastangas šio pasitikėjimo palaikyme, tuo mažiau tikėjimo mes turime savyje savarankiškai. Jei jūs sieksite patenkinti per didelį skaičių žmonių tuojau pat, jūs būsite labai nepatenkintas ilgame prabėgime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geriau puoselėti kelias obligacijas su kitais, kad duotų sau kambarį, kad išvystytų save ir padarytų save geresniu asmeniu protiškai, emocionaliai, fiziškai, ir net dvasiškai. Jūs nenorite būti pamatytas kaip kažkas, kas nėra gebantis apdorojimo savarankiškai, jūs norite būti kažkuo, kuris yra praktinis tame, ką jie nori padaryti, ir su kuo jie nori bendrauti.

Išmokite Prisitaikyti prie Naujų Draugysčių

Aš žinau, kad tai atrodo prieštaravimu nuo to, ką aš pasakiau apie tiktai kelių ryšių su kitais nustatymą, bet jūs turite suprasti, kad, jei kiti aiškiai eina nenaudėlis ar nemėgsta jūsų, jūs turite suprasti, kad jūs turite judėti toliau, o ne pabandyti rasti kompromisą.

Priežastis būdama yra tokia, kad, jei jūs randate kompromisą per daug, yra galimybės, jie galėtų panaudoti jus, ir jūs baigsite tuo, kad bandysite patenkinti juos. Manykite daryti tai 50 ar net 100 žmonių! Jūs nesugebėtumėte pamatyti, kas jūs iš tikrųjų, kuris privers jus nuo supratimo kitų žmonių, su kuriais jūs galite padaryti obligacijas. Žmonės atvyksta ir eina, ir jūs neabejotinai neturite nueiti į žemės galus tik, kad padarytumėte juos turiniu.

Jei jūs randate save dirbantis per sunkiai vidutiniškoje obligacijoje su kažkuo, jūs labiausiai tikėtina ruošiatės blogam siejimui tuo asmeniu. Išmokite judėti toliau, ir suprasti, kad atvaizdas, kurį jūs turėjote to asmens galbūt nėra tas pats vėliau po kelių metų.

Supratimas yra svarbesnis, kad jūs jungtumėte save su teisiais žmonėmis, jūs neturite teisę būti elgtas neigiamame būde. Kaip jūs reiškiate save kitiems ir darote obligacijas su jais palieka įspūdį tiems, jūs norite todėl, kad jūs matote juos kaip savęs savarankiškai atspindžius.

Jūs manote, kad jūsų draugai yra atspindys to, kuo jūs esate?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>