Draugystės ištikimybės savybės

parašė , 2013-09-08 07:59

Aš turėjau papratimą jaustis skaudintas, jei aš maniau, kad žmonės nemėgo manęs todėl, kad aš buvau gražus. Man reikėjo ilgo laiko, kad įveikčiau tai, bet tai yra iš tikrųjų palengvėjimas dabar. Yra gerai, kad sutiktų, kad jūs nedraugausite su kiekvienu. Reikia per daug energijos, bandančios aplenkti tuos, kas nesidomi.

Kai tik jūs priėmėte šią sąvoką, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad padarytumėte daiktus lengvesnius. Pirma, priedainis nuo neigiamų komentarų sukūrimo. Lengva išleisti apsirikimą kalbant pabloginti situaciją. Visada būkite geresniu asmeniu. Jūs niekada nežinote, kada jūs galite susidurti su tuo pačiu asmeniu vėl ar cirkuliuoti ratų viduje, kur kažkas gali išgirsti pasikalbėjimą, ir komentarai grįžta.
Kai jūs tikrai randate draugą, kuris yra prižiūrėtojas, jūs atrasite, kad viena iš tos draugystės savybių yra ištikimybė. Kai asmuo supras jūsų širdį, jie visada turės omeny jūsų gyvybinius interesus ir palaikys jus, kai ji tikisi. Jie yra draugystės, kurios trunka gyvenimo trukmė, atlaikydamos metus ir atstumą. Kai jūs pagaliau susitinkate vėl, tai panėšėja į tai buvo vakar, ir jūs tik pakeliate, kur jūs sustojote.

Draugystė yra skirtinga negu jungimas į sistemą. Jungimas į sistemą supažindina jus su žmonėmis, kuriuos jūs turite pažinti duotame lauke, paprastai verslui ar darbo tikslams. Tie santykiai gali pasiversti draugystėmis ilgainiui. Draugystė yra ryšys, kuriame kažkas gauna tai, kas jūs galvojate, sakote ir darote.

Yra pavyzdys. Aš galiu veikti kitaip trijuose skirtinguose nustatymuose, ir tai gali sutrikdyti žmones, kurie nepažįsta manęs gerai, bet tų, kas supranta mane, yra palaikantys ir padeda man per tuos nustatymus. Atlikimo nustatyme, aš pasižymiu. Aš mėgstu dainuoti ir kalbėti, ypač apie temas, apie kurias aš esu įsimylėjęs. Aš darau ryšį su auditorija. Mano auditorija yra paprastai pažeidėjai, benamis, tie atgavime ir bažnyčios žmonėse. Aš pasiekiu, kad paliesčiau žmones jų širdyse.

Akis į akį, aš esu labai šnekus ir meilė juoktis. Aš esu labai rūpestingas ir esu empathetic, kai kažkas yra skausme. Aš mėgstu padrąsinti kitus. Aš mėgstu kolektyviai svarstyti, problema sprendžia ir įsimano mintis.

Grupės nustatyme, kuris yra nedraugiškas ar priešiškas, aš esu rezervuotas. Tai gali atidėlioti žmones. Jie ganėtinai nežino, kas padaryti iš manęs. Mano jausmai yra parašyti per visą mano veidą. Aš noriu, kad aš neturėčiau tos problemos, bet nesuvokčiau, kaip įveikti ją.

Aš galiu pasakyti, kad mano ištikimi draugai yra labai ištikimi. Aš galiu tikėtis jų bet kuriuo metu, man reikia jų. Aš taip pat padaryčiau kažką jiems be to. Asmeniškumai gali sujungti žmones, bet ištikimybė yra tokia tai, kas daro ilgalaikes draugystes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>