Draugystės dovana: 6 būdai sustiprinti jūsų santykius

parašė , 2014-06-12 11:53

Draugas yra vienas iš gražiausių daiktų, kuriuos jūs galite turėti, ir vienas iš geriausių daiktų, kuriais jūs galite būti. ~ Douglas Pagels

Aš mėgstu Kalėdas. Dabar laukite – nebaigia skaitymo tik todėl, kad tai negalėtų būti gruodžiu, kai jūs perskaitote tai.

Aš mėgstu gruodį. Tai yra, yra užpildytas, pasiekia-togethers, kur aš matau žmones, aš nepamačiau per daug mėnesių. Aš gaunu korteles nuo draugų ir giminaičių, iš kurių aš negavau žinių po metų. Ir mano inbox yra pilnas pastabų ir naujienlaiškių nuo tų, kas daugiau nenaudoja sraigės pašto, kad nusiųstų jų šventės sveikinimus.
Tada atvyksta sausis. Pasauliniai antplūdžiai važiuoja atbulom su daugiau reikalavimų, negu aš galiu įvykdyti, ir atrodo, aš prarandu kontaktą su žmonėmis, kurie buvo taip svarbūs man tik prieš kelias savaites prieš tai. Draugai aš pažadėjau susitikti per puodelį arbatos. "Išleiskite mus, vaišina priešpiečiais" datas, kurios niekada nevyksta." Mes turime susirinkti" pietūs, kurie nepajėgia būti rezervuoti ant mūsų kalendorių.

Dievas sukūrė mus ryšiui. Po to, kai Adam atvyko Išvakarės… tada vaikai, grandkids, kartos žmonių draugijai su. Darbo draugai užjautė jo nelaimes. Ruth anyta, Naomi, ir jos draugai padėjo Ruth prisitaikyti prie naujos kultūros. David ir Jonathan turėjo tokią stiprią draugystę, tai išgyveno Saul neapykantą. Paul važiavo su Silas ir Barnabu ir tęsė tolimus santykius su gausiais kongregaciniais draugais. Sekėjai buvo Jesus draugai ir kompanionai, taip pat kaip šalininkai. Viršutinis Kambarys buvo užpildytas 120 Jesus draugų ir šalininkų.

Draugystės yra neįkainojamos; dar per dažnai, mes laikome juos savaime suprantamu. Aš norėčiau užtrukti kelias minutes, kad padrąsinčiau jus sustiprinti jūsų santykius su šitais šešiais greitais patarimais.

Skirti laiko. Niekas neegzistuoja vakuume. Geriems santykiams reikia laiko ir dėmesio. Aš turiu grupę draugių, kurios susirenka kas mėnesį, kad priešpiečiautų ir kalbėtųsi. Ne kiekvienas atvyksta kas mėnesį, bet mes liekame susiję tuo pasidalinimo laiku. Jei jūs esate per užsiėmęs, kad praleistumėte laiką su draugais ir šeima, jūs esate per užsiėmęs.

Klausyti. Vertingiausia dovana kurią jūs turite duoti yra jūsų laikas ir dėmesys. Išmokykite save susikoncentruoti ties tuo, ką kitas asmuo sako, užuot galvojęs, ką jūs ketinate pasakyti paskui. Geras klausytojas yra vertas jos (ar jo) svoris aukse! Klausykite ‘tarp linijų’ taip pat. Išgyvenkite, bet nepersimpatizuokite. Jaudinimasis supranta, drąsindamas požiūrio ar veiksmo pakeitimą; simpatija yra negaminanti.

Apkabinimas. Niekas nekeičia fizinio sąlyčio. Dievas suprojektavo mus, kad nupieštų jėgą ir patogumą nuo vieno kito. Nesibijokite paliesti, apkabinti, padėti paguodžiančią ranką kažkieno peties ar rankos. Pasiūlykite dovaną užuojautos ir draugiškumo per fizinį prisilietimą.

Komplekto sienos. Kai kurie ‘draugai’ neturi būti draugais. Jie turi būti sulaikyti rankos ilgyje, jei jie monopolizuoja jūsų laiką, ar sausina jus emocionaliai ar finansiškai. Yra gerai, kad sukurtų erdvę sau savarankiškai. Nebūkite amžinu davėju. Santykiai reikalingas balanso. Išmokite pasakyti NE, kada jums reikia į.

Nebūkite skurstantis. Draugai nėra ramstis. Taip, kartais jūs tik turite kalbėti – ir jie noriai klauso. Bet jei jūs esate pastovus complainer, pasikalbėjimo meitėlis ar turite visada būti dėmesio centru. sustabdykite tai. Protiškai atsitraukite ir analizuokite savo veiksmus ir požiūrius. Tada padarykite pakeitimus. Geri draugai yra paguodžiantys, nekontrolė.

Būkite greitas atleisti. Nesvarbu, kaip geras santykis, medžiaga vyksta. Žodžiai yra išimti iš konteksto. Kažkas, kas atrodo svarbus – ar net baisus – jums galbūt nėra jiems. Ir susidurkime su tuo, kartais žmonės tik lyguma užmiršta… gimimo dienas, paskyrimus, dėkoja, kad jūs pažymite. Neaukokite draugystės dėl kažkokios medžiagos.

‘Draugystės’ apibrėžimas yra susijęs asmeninis santykis, kur kiekvienas yra sudomintas kito gerovei. Be to, Dievo komanda yra ‘meilė vienas kitas’. Kiekvienam reikia draugų. Ir geriausias būdas turėti draugų daugybę yra toks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>