Draugų kaip suaugęs sukūrimas: kodėl yra tai taip sunkiai?

parašė , 2017-08-16 18:51

Tai yra truputį žinomas faktas daugeliui, bet naujų draugų sukūrimas, kai tik jūs esate ne mokykloje, ar Kolegija gali būti labai kieta. Kodėl yra tai taip? Kodėl mes negalime padaryti ryšių ir išvystyti juos į draugystes kaip lengvai, kai mes esame suaugę kaip tada, kai mes buvome vaikai? Tai neturi būti tuo sunkiai, teisingai?

Gerai, tiesa yra yra iš tikrųjų daug priežasčių svorio šiai tragiškai gėdai.

Kai mes esame vaikai, draugų sukūrimas atvyksta natūraliai. Mes turime bendrus pagrindus, palūkanas, ir puikų pasiteisinimą sužinoti vieną kitą be to besijaučiantis kelti ar netinkami. Tačiau, kai mes peraugame į suaugusius, nustatymas drastiškai keičiasi. Mes gauname darbo vietas, mes susituokiame, mes turime vaikus, ir mes krintame į rutiną, kuri riboja mūsų ekspoziciją iki kitų žmonių ant bendrų pagrindų, kuri daro tai labai sudėtinga padaryti draugus ar, specialiau, vystydama santykius, kuriuos mes įsigyjame

Yra tam tikras nerangumas, kuris vystosi į kitų žmonių susitikimą, kadangi mes senstame. Tai nėra tas pats susitikimas ir sužinojimas kažko, kurį jūs matote kiekvieną dieną klasėje, kažkas, kuris jūs įprantate į matymą aplink, ir galbūt net retkarčiais dirbkite su, į darbą taip su nepažįstamuoju, kurį jūs tik pasitikdavote parduotuvėje ar galbūt kažkame, kas patraukė jūsų dėmesį alėjoje. Pasikalbėjimo su nepažįstamaisiais pradžia gąsdina todėl, kad mes esame panaudoti, kad susietume žmones, kuriuos mes pasitinkame ant bendrų pagrindų, kaip mokykla ar Kolegija, ir gali būti baisiai sunku uždegti įdomų pasikalbėjimą su kažkuo, kurį jūs nepažįstate, nustatyme, tai nėra pažįstama. Mokykloje, ar klasėje ar Kolegijoje, mes jau turime daiktus, kad kalbėtume apie, daiktai, kuriuos abu žmonės gali susieti. Tas pats yra ne dažnai teisingas suaugusiems.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ir net mažiau taip suaugusiems, kurie nutolsta nuo jų gimtųjų miestų, norėdami prasidėti iš naujo ant skirtingo miesto, ar ekstremalesnio scenarijaus, skirtingos šalies. Pridėkite prie to drovią ar susitelkusią asmenybę, ir tai jaučiasi šalia neįmanomo.

Taip, kaip žmonės tose situacijose lūžta iš kalėjimo jų aplinkybių, ir pradeda daryti draugus vėl? Kaip mes atgauname tą socialinį tikėjimą, tą buvimą, ir pradedame daryti ryšius, kurie gali galų gale vystytis į reikšmingus santykius dar sykį? Atsiminkite, kaip suaugę, mes dažnai stokojame tos pastovios ekspozicijos kitiems žmonėms, tas bendras pagrindas, kuris daro ją tiek lengvą uždegti pasikalbėjimą ar padėti sulaužyti ledą.

Visur mano studijavime ir tyrinėjime dėl klausimo aš sugebėjau pasiūlyti porą atsakymų į šią plačiai paplitusią dilemą. Yra keli kintamieji, kurie įeina į žaidimą, kai mes priimame sprendimą, kad pasitiktume naujus žmones ar padarytume naujus draugus kaip suaugusius; daiktai, kurie lengvina procesą ir padeda mums sulaužyti ledą. Kad efektyviai pasitiktume naujus žmones ir padarytų naujus draugus kaip suaugusį, mes turime ieškoti sekančio:

Bendras nustatymas

Relatable situacijos

Panašios palūkanos

Nuosekli Ekspozicija

Šitie kintamieji atrodo pažįstami? Jie turi. Jie yra beveik tas pats, kurį mes patyrėme, užaugdami mokykloje. Mes iš esmės turime atgaivinti tą tą pačią atmosferą, kuri padarė tai taip lengva ir natūralia nugara tada. Laimei, yra daug būdų padaryti tai, nors būti įspėtas: jie tikrai reikalingas trupučio drąsos, pastovumo ir atkaklumo.

Mes galėjome prisijungti prie klubo, pavyzdžiui, ar pasirašyti viešąją paslaugą. Mes galėjome taip pat pabandyti prisijungti prie klasės ar kurso, ar paimti seminarus, kuris reikalingas, kad nariai fiziškai dalyvautų. Visuose šituose pavyzdžiuose, mes noriai įeiname į bendrą nustatymą su kitais žmonėmis, kurie tikėtina turės mūsų palūkanas. Mes esame statyti, per laiko slinkimą, į relatable situacijas ir galingiausią kintamą, nuoseklią ekspoziciją tiems patiems žmonėms – kuris padeda pricementuoti obligacijas, kurias mes kuriame be priverstinio nerangumo, kuris dalyvautų kitaip.

Darbas gali taip pat būti galingu scenarijumi, kad pasitiktų naujus žmones, bet jis smarkiai priklauso nuo rūšies darbo, kuriuo tai yra ir nustatymas, kur jis vyksta. Grafinė projektuotojo ar slapto skyriaus kolega bakalėjos krautuvėje turi mažai į jokią ekspoziciją kitiems žmonėms, tuo tarpu registro tarnautojas ar įstaigos registratorius turi reikalo su jais kiekvieną dieną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bažnyčia gali taip pat būti gera vieta pasitikti žmones, kurie turi tas pačias vertes kaip jūs, nors daugelyje atvejų, užima daugiau laiko, kad išvystytų tuos santykius dėl gamtos veiksmo, vykstančio.

Kitas mažiau žinomas metodas galėjo ieškoti socialinių forumų ir tų-pačių-palūkanų grupių tinkle, verčiau tie su savaitiniais ar mėnesiniais susitikimo sąrašais. Jie gali taip pat pasirodyti naudingi dėl paieškos naujo pažįstamo; tačiau, dėl interneto gamtos, prie šito pasirinkimo turi priartėti su skolingu perspėjimu ir kažkokiu geru tyrinėjimu prieš bet kokių veiksmų ėmimas.

Jie yra, žinoma, ir jokiu būdu, vienintelė susitikimo vieta, pasiekiama mums jauni suaugę, kad pasitiktų naujus žmones ir padarytų naujus draugus. Yra daug kito pasirinkimo, daugelis kurio priklauso nuo tam tikrų asmeniškumų, vietų ar gyvensenos. Bet apytikriai, jie yra tie, kurie buvo įrodyti, kad dirbtų labiausiai – tie, kurie nustato fondą daugeliui kitų.

Tai nėra lengvas išėjimas į pasaulį dar sykį ir naujų draugų sukūrimas, kai tik mes palikome Kolegiją ar mokyklą, bet tai visiškai galima. Viskas tai ėmimas yra tikėjimas, truputis darbo, ir daug atkaklumo.

Teigiamas buvimas, būti įsitikinęs, ir viso geriausio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>