Draugai ar kelia mus ar mažina mus!

parašė , 2017-02-01 20:39

Jūs kada nors galvojote apie tai, kas jūsų puiki diena atrodytų kaip? Jūs kada nors pasodinote ir parašėte apie tai? Jei jūs neturite, jūs galite įsivaizduoti tuo, kas tą dieną galėtų atrodyti kaip?

Aš manau, kad daugelis mūsų leistų mūsų protams klajoti šalin į salas su Tiki baru ir sugebėti slaugyti gėrimą ar du, kuris galėtų turėti swirly skėtį tame! Bet jei mes esame taip pat dori, jei mes esame ambicingas tipas, kuris iš tikrųjų nori pasidaryti LABIAUSIAI iš gyvenimo, mes svajojome apie tas puikias darbo dienas, kai mes esame sraute, darbas yra padarytas, mes darome didelį pardavinėjimą ar reikalą, ir turime bauginantį laiką procese.
Vakar vakare aš jaučiau, kad aš buvau ant pasaulio viršūnės. Tai buvo viena iš tų PUIKIŲ dienų darbe, kur mano naujas klientas ir aš tik SUSTINGDAVOME. Mano vaidmenyje kaip treneris aš turiu būti 100 % laiko, ir šis tam tikras klientas nemėgsta sulėtėti. Tai buvo bauginantis, kad turėtų tokią elektros energiją kambaryje, kadangi mes meistriškai padarėme jo kalbą ir įvedėme likability, pažeidžiamumas juokas ir emocija. Per dieną, aš juokiausi iš jo istorijų, aš verkiau jo istorijose, ir mes sukūrėme magiją su mūsų pastangomis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mano verslo gamta yra gana asmeninė, tokiu būdu aš tikrai sužinau savo klientus nepaprastai gerai. Aš girdžiu visus apie jų vaikystes, jų mentorius, jų sektinus pavyzdžius ir jų klaidas. Aš matau juos iškeliant daiktus, kuriuos jie niekada nenorėtų aptarti, aš pamačiau juos raustant, ir aš pamačiau juos taip pat sudraskant mintyje apie kažką, kas perkėlė juos. Vieno pabaigoje iš mano Intensyvaus Vykdomojo Darbo outs, kuris yra pilna diena ENERGIJOS, IŠLEISTOS klientui, mes esame abu paprastai NUVARGINAMI. Aš paprastai smogsiu gimnastikai, Y ir plauksiu ar veg lauke prieš televiziją.

Ne vakar vakare. Vakar vakare aš turėjau savo moterų įkvėpėjo grupę, kuri susirenka kartą per mėnesį. Tai buvo "mergaičių naktis lauke". Bet todėl, kad aš turėjau geriausios kokybės ramų klientą mieste, aš skubiai kviečiau kai kurių iš vyriškos lyties vieno verslo partnerių mergaites, ir mes padarėme tai partija!

Tai buvo apytiksliai pusė kelias per vakarą, kai aš ieškojau stalo juose neįtikėtinai protinguose, gerai apvalinti, geriausios kokybės smagūs žmonės, kuriuos aš suprantu visiškai, KAIP svarbus šitie draugai yra man šiuo momentu mano gyvenime. Aš esu verslininkas, valdydamas verslą ir darbą kelios ilgos valandos. Mes visi darome tai, jei mes norime pasisekimo, žinoma. Bet, kas padarė tai tiek nuostabu, buvo, kad pasikalbėjimas, tekėtas nuo vieno asmens, valdančio 100 mylių patvarias lenktynes birželį, vienam iš vaikinų, turėjo jo mokomąjį sąrašą ligi pat liepos, kai jis kopia į Kilimanjaro! Tai buvo nuo komplekto prie kito vaikinų, siūlančių viršuje faktą, kad jis eina pasaulio rekordui MAŽIAUSIAI kiekio mylių ir mokymo, kada nors padaryto visame gyvenime…, mes visi turėjome juoką tame.

Mano draugai parašė knygas, valdė ne naudą, kuri pagerino pasaulį, padarė milijonus sau savarankiškai ir kitiems žmonėms. Jie yra patrauklūs, ir džiaugsmingi ir nuoširdžiai laimingi kitiems, kai jie sekasi.

Vakar vakare, aš supratau, kad aš atrinkau kai kuriuos nuostabius žmones, kad būčiau mano draugai. Mane visiškai PAGERBIA, kad būčiau jų draugas, ir aš esu surištas ir nutartas visada būti tipu asmens, kuris TURI TEISĘ būti jų draugu. Aš noriu būti asmeniu, kuris motyvuoja ir įkvepia juos, ir aš padarysiu darbą, būtiną, kad sulaikyčiau mane patį geroje vietoje, tokiu būdu jie turės tikėjimą manimi kaip draugas.

Aš supratau, kad aš buvau ne visada taip rinktinis. Aš suprantu, kad praėjusius metus, aš turėjau draugus, kurių galbūt kaip neprivertė sektis, ar kaip labai apsauginis su jų laiku ar jų reputacija. Aš suprantu, kad aš praleidau daug laiko su žmonėmis, kurie išeikvojo jų laiką su lengvabūdišku veiksmu ar kenksmingais įpročiais. Dabar, aš tik klausiu manęs paties. Aš noriu panėšėti į juos? Jei atsakymas bus TAIP, tai aš tyčia planuoju daugiau laiko. Jei atsakymas yra NE, tai aš tik nedarau jo prioritetu pamatyti juos tiek daug ar apskritai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apie jus? Yra jūsų draugų asmenys, kuriais jūs iš tikrųjų žavitės? Yra jie žmonės, kurie meta jums iššūkį ir daro, jūs sujaudinote apie pasislinkimą ar gerinimą jūsų gyvenime? Aš suradau kiekvieną kartais, tai’ s laikas padaryti Pavasarį, tvarkydamasis kai prieita prie jūsų socialinio rato. Išvalykite tuos, kas nepateikia jūsų kai kuriuo atžvilgiu, ar kad jūs nerandate, kad jūs žavitės ganėtinai tiek daug, kiek jūs panaudojote. Iššluokite juos ir sukurkite erdvę naujiems, labiau pagerintiems draugams ir kolegoms, kurias jūs galite dabar sužinoti.

Draugai gali iškelti mus. Ar leiskite mums mažinti mūsų valdžią pasaulyje. Pasirinkimas yra mūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>