Dešimt daiktų jūs negalite žinoti apie kietmedžio pakloto rinkimąsi

parašė , 2013-02-07 08:07

Jei jūs norite, kad jūsų namai atrodytų kaip kiekvienas else’s, tai yra didelis pasirinkimas. Jei jūs norite, kad jūsų namai grindys bandymo hikorija, vyšnia, graikinis riešutas, baltas ąžuolas, klevas ar daugelis kitų. Nueikite pas pakloto mažmenininkus ar ieškokite interneto ir žr. tai, kas pasiekiama. Jei jūs iš tikrųjų norite raudono ąžuolo bandymo naudoti plačiau widths ar charakterio rūšis įvairovei ir unikalumui.

Jei viskas, kurio jūs klausiate savo statybininko yra medinė perdanga – jūs ketinate gauti 2 1/4 colį raudonos ąžuolo grindys. Kodėl? Tai yra bendriausias, labiausiai pagamintas, labiausiai aprūpintas, pigiausias grindys pasirinkimas. Jūs galite nupirkti dydžius 3″ iki 12″. Jūs galite padėti vieną plotį vienodam žvilgsniui ar daugialypį widths labiau atsitiktiniam žvilgsniui. Tipiška atsitiktinė pakloto struktūra yra 3 „-4″-5″, 3″-5″, 4″-5 „-6″. Pasilinksminkite! Padarykite savo naminį unikalų! Plačiau grindys labiau sezoninis atskyrimas tarp pakloto lentų gali įvykti.

Jūs buvote kada nors priverstas palikti savo namus tris dienas tuo metu, kai grindys smėlynai, tepa ir iš naujo dengia jūsų grindis? Jei neklausia draugo, kuris padarė tai. Profesinis pakloto rangovas paliks jūsų naminį švarų, kiti gali palikti dulkes ant visų jūsų baldų. Šiandienė gamykla baigėsi, paklotas gali būti įdiegtas šiandien ir linksmintas ant šįvakar su labai nedaug netvarka. Su iš anksto baigtu paklotu kiekvienai lentai leidžia pajudėti nepriklausomai su jūsų namų drėgmės pakeitimais. Tai daro tą sezoninį atskyrimą (įtrūkimai) jūsų grindyse mažiau pastebimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>