Dešimt daiktų aš pasimokiau iš sąskaitos durininko – knygos recenzija

parašė , 2013-10-23 09:05

Shelly Brady (2002)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 1-57731-203-1

Knygos Kaina: 9,00$

Bill istorija "Durys į Duris" TNT kino filmas

Shelly Brady buvo paauglys, kai ji iš pradžių dirbo Bill Porter ("Durys į Duris" TNT kino filmas apie Bill). Po besimokančių teatro menų kolegijoje, ji vėl dirbo nepilna darbo diena Bill. Dabar, ji leidžia didžiąją dalį savo laiko paskirstymo Bill istorijos su įvairiomis organizacijomis ir korporacijomis. Ji gyvena Portlende, Oregonas, su jos šeima.

10 Daiktų pasimokė iš Bill Porter

Dešimt skyrių, Shelly Brady rodo dešimt daiktų, kuriuos ji studijavo iš Bill Porter. Ji dengia: Po jūsų aistros (Ch. 1), Atkaklumas apsimoka (Ch. 4), neimdamas "Ne" atsakymui (Ch. 5), Žinodamas mūsų ribas ir siekdamas už jų (Ch
6), Būdamas komandos žaidėjas (Ch. 7), Gyvendamas mūsų vertės (Ch. 10), ir daugiau.

Nuostabus įkvėpimas mums visiems

Shelly Brady dažo žodžio paveikslą vyro, kuris neišeitų. Ji daro taip su teigiamu ir sukeliančiu stiliumi. Jos centras yra ant diegimo pamokų, kurias ji studijavo iš Bill Porter. Shelly sako, "Bill pasirodė man, kuris svajonės turi būdą įvykti, jei mes liekame susitelkti kelias, nesvarbu kokios kliūtys susiduria su mumis."

Faktas, kad vyras su cerebriniu paralyžiumi galėjo tapti nuo durų prie durų pardavėju ir galų gale turėti daugiau kaip 500 ištikimų klientų yra galingas įkvėpimo punktas. Shelly susispaudžia už to, kad atrastų raktus viduje vyro, kuris padarė jį nugalėtoju. Ji cituoja Bill, "Tai netrukdo man įvykdyti, kad ir kas aš nustačiau savo protą prie…"

Bill mantra atspindi jo teigiamą perspektyvą. Shelly atskleidžia, "… mantra, Bill kartojasi nuolat į save savarankiškai, "kitas klientas pasakys taip, kitas klientas pasakys taip." Galų gale, Bill šalininkai, jie visi pasakys "taip. ""

" Galų gale, jis tapo viršūnę parduodančiu Watkins pardavėju visuose Šiaurės vakaruose, padėtis, kurią jis tęsia laikyti šiandien. "Tokie komentarai kartoja sugebėjimą greitai atkurti jėgas ir nustatymą per skaitytojo širdis. Tai yra, kodėl Shelly pasakoja Bills istoriją.

"Plonas nustatymas" galbūt buvo paantraštė Shelly knygai. Ji nubrėžia bendrais bruožais Bill kasdienines praktikas, "Kasdienis, Bill belstų į duris aštuonias valandas, dengdamas septynerius iki dešimt mylių pėsčiomis, lietų ar švytėjimą. Jis beldė į maždaug šimtą namų per dieną, ir jei jis būtų laimingas, kiekvienas dešimtas nupirktų kažką." Nuostabus!

Patraukianti dėmesį asmenybė

Shelly Brady atskleidžia galingą istoriją ir patraukiančią dėmesį asmenybę. Skaitytojai bus sukelti į pasisekimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>