Būdai nustebinti draugus tolimose vietose

parašė , 2013-11-21 16:18

Dauguma mūsų turi bent jau vieną draugą, gyvenantį užsenyje šiomis dienomis, ar tai yra darbui ar susijusioms su studijavimu priežastims, ar santykiui. Tuo metu, kai amžiuje prieš internetą, greitą pranešimą ir įperkamus tarptautinius pokalbius telefonu, draugysčių nuo mylių išlaikymas toli buvo ganėtinai iššūkis, dabar yra daug mechanizmų vietoje, kuri gali padėti jums laikytis šiek tiek reguliariame kontakte.

Kartais, jūs galite norėti nustebinti savo draugą, tačiau. Tai galėjo būti dėl gimimo dienos, sukakties ar kito ypatingo atvejo, ar tiesiog tik potraukio praleisti kažkokį laiką kartu su jūsų artimu draugu. Bet kaip jūs galite nustebinti savo draugą iš toli?
Nuostabos Vizitas

Šis reikalingas teisingo ruošimosi bito. Tai taip pat reikalingas, kad jūs būtumėte prisilietime su kažkuo, kas ar gyvena, dirba ar leidžia daug laiko su jūsų draugu jų naujuose namuose.

Sužinokite tai, kas yra jų darbotvarkėje ateinančias kelias savaites ar mėnesius. Gaukite savo kontakto asmenį pasiūlyti masalo planą tokį kaip vandens procedūrų salono savaitgalis, stovyklavimo kelionė ar kelionė po rajoną.

Tada, leidimas ir knyga jūsų bilietai. Išvengti apsunkinti jūsų draugą, tačiau, būti įsitikinęs, kad rezervuos sutarimą be to. Nuostabos vizitas bus gražus, bet turėdamas pritaikyti kažką tokiame trumpame pranešime galėjo būti nuliūdęs, jei asmuo neturėjo laiko apsivalyti, išplauti patalynę, akcija viršuje ant maisto ir gėrimų.

Taip pat, kai jūs pasirodote, nelaukite, kad sugebėsite praleisti visą jūsų laiką kartu. Nors masalo plano priežastis garantuoja, kad jūsų draugas turi laiką pamatyti jus, kitą, nelaukti daiktai gali vis dar pasirodyti. Tokiu būdu turėkite planą viršuje jūsų rankovė, kad sugebėtumėte linksminti save kelias valandas jeigu būtina.

Ryšulys

Suprantamai, jūsų draugo lankymas asmeniškai yra ne visada gyvybingas pasirinkimas, ar tai yra iki finansinių priežasčių, jūsų šventės kišenpinigių darbe ar kitoje priežastyje.

Turi, tačiau, visada būti galima nusiųsti ryšulį. Tai nėra per daug brangu, kadangi yra daug lenktyniavimo tarptautinėje siuntinių pristatymo rinkoje. Kas yra daugiau, dauguma kompanijų susitaria pakelti ryšulį nuo jūsų namų ar darbovietės!

Sudėkite gražų mažą rūpinimosi paketą savo draugui su malonumais nuo namų, kuriuos jūs negalite gauti kitur. Kadangi jūs turite žinoti juos gerai, būti įsitikinęs, kad apimsite daiktus, jie mėgsta labiausiai, nuo gurmano malonumų į žurnalus į dalykus apsirengimo prie vietinių prekės ženklų.

Jei jūs bazuojatės Jungtinėje Karalystėje, britų maisto dalykai apima aromatingus pagardus, Irn Bru, Marmite, oatcakes, trapios tešlos kepinį, salyklo kepalą, paplotėlius, paplotėlius ir arbatą.

Lėtas Pokalbis telefonu

Greita ir lengva priemonė stebinti jūsų draugą padaro paklausimą. Bet, vietoj paprasto, informuokite keitimą telefonu todėl, kad jūs abu žinote tarptautinių paklausimų kainą, ar ilga Skype sesija, kuri yra taip dažnai intterupted dėl jūsų interneto ryšio kokybės, stebina jūsų draugą mobiliu paklausimu, kuris neturi būti paskubintas ar iš anksto paruoštas.

Atsakiusios į reikalavimus rinkos, su vis daugiau žmonių, perkeliančių užsienyje, kompanijos dabar egzistuoja, kieno svarbiausias verslo rajonas siūlo pažemintai kainai tarptautinius pokalbius telefonu nuo landlines ir mobiliojo ryšio telefonų į landlines ir mobiliojo ryšio telefonų. Nuo pigių skambučių Pakistanui į pigius skambučius Lenkijai, jie yra įvertinti, kad tiktų labiausiai biudžetui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>