Baimės santykiuose įveikimas

parašė , 2013-09-21 07:29

Kodėl yra tai, kurį kai kurie žmonės bijo patikėti savarankiškai jų draugams? Bent jau jūs išgirdote kažką, sakydamas, kad jis niekada nepatikės savo draugu vėl. Kodėl asmuo pasakys, kad jis niekada nepatikės jo ar jos draugu? Žmonės yra gyvūnai, kurie yra socialiniai gamtoje. Jie formuoja santykius su kitais žmonėmis.

Kai kurie tyrinėjimai, kurie buvo vesti atskleidė, kad žmonės, kurie neleidžia laiko su draugais yra vieniši, ir jie tikėtina nukentės nuo įtampos skirtingai nuo žmonių, kurie leidžia laiką su jų draugais.

Baimė gali būti pagrindine kliūtimi vienam, kad padarytų kažką, kas gerina jo/jos gyvenimą. Asmeniui nėra lengva, kuris bijo suformuoti naujus santykius. Galbūt, yra kai kurie blogi draugystės dažnumai, kurie įvyko praeityje, kuri daro asmenį, kad bijotų besiformuojančių naujų santykių

Kadangi kai kurie žmonės bijosi savo saugumo dėl nusikaltimų, kurie yra pavesti, jie bijo kalbėjimo su nepažįstamaisiais. Yra taip pat žmonių, kurie bijo, kaip kiti ketina galvoti apie savo santykius. Ten kažkas, kuriam jūs padėjote, bet jūs abejojote, kaip kiti galvos apie jūsų draugystę su juo/jos?

Žmonės galėtų manyti, kad jūs buvote naïve, kai jūs mylite kažką. Kai jūs esate dosnus, ir jūs rūpinatės žmonėmis aplink jus, kiti gali tapti įtariami apie jus. Tačiau, jei jūsų veiksmai yra tikri tada nėra jokio jūsų reikalingumo atkreipti dėmesį į tai, kaip kiti galvos apie jus.

Kai jūs būsite laimingas, kad jūs socializuosite gerai su žmonėmis skirtingai nuo to, kai jūs esate liūdnas. Kiekvienas asmuo norės praleisti laiką su draugu, kuris yra laimingas ir įsitikinęs dėl gyvenimo. Žmonės, kurie mano, kad atleidimas yra silpnybė mažai tikėtina atleis jų draugams, kai jie padaro klaidas.

Anksčiau, negu jūs padėsite kažkam, jūs turite svarstyti ant to, kaip jūs būsite susijęs su tuo asmeniu. Jūs turite parodyti meilę ir užuojautą jam/jos. Be meilės nuo kitų į jus, jūsų gyvenimas bus tuščias nepaisant jūsų būdamas sveikas.

Jei jūsų santykis nepasiseka, jūs turite užduoti sau klausimus, kad sužinotumėte tai, kas privertė jį nepasisekti. Jūs neturite bijoti susidūrimo su tikrove. Jei jūs sužinote, kad jūs buvote toks, kas privertė santykį nepasisekti, jūs galite ar paklausti, atleidžia ar tęsti gyvenimą, žiūrėdamas pirmyn, kad pradėtų naują santykį. Prašymas atleidžia, nereiškia, kad jūs esate silpnas. Bet tai reiškia, kad jūs esate asmuo, kuris nori pripažinti jūsų klaidas ir ištaisyti juos.

Jūs neturite niekada bijoti pradėti naują santykį. Jūs turite vertinti savo santykį su jūsų draugais kadangi draugai padeda jums nuo tapsmo susirūpinusiu ir pabrėžimas. Per gerus ir blogus laikus, jūs pasisuksite į savo draugus pagalbai. Todėl, gero santykio su jūsų draugais formavimas yra labai svarbus jūsų gyvenime. Nesibijokite kai kurių iš problemų, kurias jūs susitiksite nuo savo draugų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>