Atvykite į biblioteką? pasakykite man kodėl

parašė , 2017-02-17 13:36

Nandita atvykdavo reguliariai į mūsų biblioteką. Toks džiaugsmas pamatyti kažką atvykstant ir kabant ten. Aš pamačiau ją prarastas knygoje dažnai. Ji atvyko į kino filmus, kuriuos mes rodėme ekrane ir dalyvavome diskusijose. Taip vieną dieną aš paklausiau, jei ji norėjo būti nariu mūsų bibliotekoje. Ji atrodė nustebinta ir atsakyta su klausimu: "Ką jūsų biblioteka siūlo man, kad įmantrūs knygynai nedaro?" Kadangi aš pradėjau leptelėti "…, bet -" ji paaiškėjo toliau:" Jie yra net kondicionuoti orą".

Aš buvau nebylus. Aš sumurmėjau kažką, aš galvoju, apie biblioteką, nebandydamas konkuruoti su knygynu, obuoliais ir apelsinais; tai atrodė neefektyvu, net į mano savas ausis. Bet tai, "bet" pasiliko su manimi. Ir kadangi aš sodinu, kad parašyčiau, tai priverčia mane galvoti
Mano draugai ir aš valdome biblioteką Bandra. Kodėl?

Aš galvoju apie visus vaikus, kurie atvyksta į biblioteką, kad dribtų ant mūsų pagalvėlių ir perverstų, kad ir kas jie iššaudė lentynas. Ir tėvai, kurie stropiai atneša šitiems vaikams, laimingiems, kad yra, pagaliau, biblioteka netoli. Kai kurie iš šitų tėvų neskaito savęs, bet yra entuziastingi, kad jų vaikai daro. Kiti tėvai, skaitytojai savarankiškai, ima šezlongą (patogus, mėlynas, kviesdami) – ir niekada ne juda!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tada bet kas, kas yra 13 ir virš daro beeline suaugusių žmonių skyriui. Yra paaugliška nauja Stebuklingo Tolimo Medžio amžiaus versija, – atsimena Enid Blyton Moonface, Šilkinį, Slidi klaida, Žemės, kurios pasirodė jos aukščiausiose šakose?… Tiktai čia, viduje, yra tvirtų mažų kopėčių, kurios ima jus į žaviausią žemių – per knygas, jūs prikibote prie savo kelio iki pastogės. Knygos apie įvairias temas, kurios patraukia jūsų dėmesį… dairosi, išrenka. (pagalvėlės, žibintas, aistruoliai tiekė).

Ir apie tuos narius, kurie reguliariai atvyksta ir sako mums, kurias knygas jie siekia perskaityti? Mes skubame ir perkame juos – tada kviečia ir sako anksčiau minėtam nariui, kuris yra ant mūsų slenksčio net anksčiau, negu mes padėsime ragelį. Gerai, beveik.

Bet aš vis dar jaučiau, kad aš nesuradau atsakymo į jos klausimą.

Biblioteka, aš norėjau pradėti biblioteką. Ir ji paklausė manęs kodėl.

Kadangi mano protas ėjo per erdvų kambarį, aš žinojau. Aš žinojau tai, ką biblioteka siūlo jums, kurį knygynas nedaro.

Tai panėšėja į jūsų sesers kūdikį: jūs pasiekiate, kad žaistumėte su, pabučiuoti ir padaryti didžiąją dalį riebaus virtinio, jūs išimate ją į parką, jūs klausote jos istorijų ir juoko ir riksmo su ja, jūs esate jos važiuojantis bičiulis jos įsivaizduotame pasaulyje ir dienos pabaigoje, jūs grąžinate ją jos motinai. Gražus…

Biblioteka siūlo, jūs rezervuojate tai, jūs mėgstate, leidžia jus parvesti juos namo ir kai jūs atnešate jiems atgal, ji rūpinasi jais jums.

Biblioteka laiko dulkes nuo puslapių, dengia jūsų knygas ir gauna naujus vieno dolerio banknotus jums, kai sena kopija yra dėvėta ar suplėšyta. Visa kolekcija yra jūsų, kad skaitytų – ir akcija. Kai jūs atnešate atgal knygą, visi staiga susierzinti su tuo, ką jūs perskaitėte, jūs galite tik susidurti su kitu bibliotekos nariu, kuris negalėjo atlaikyti jos. "Whattt?? Jūs nenegalėjote…" Laikas diskusijai, aistringam nesutarimui, laimingam patvirtinimui, naujiems pasiūlymams, vesdamas jus žemyn kelias, nepaimtas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kartais, šiame užsiėmusiame, triukšmingame, kada nors susijusiame gyvenime, jums reikia vietos bėgti. Taikos sala. Namai? Ne iš tikrųjų – fruitwalla paskambino į duris, sako jums, kad tai yra jo "boni ka laikas". Tualetas? Ne daugiau ne. Jūsų mobiliojo ryšio telefonas yra abejotinai subalansuotas ant antplūdžio bako. Tada? Shangri-La-la? – jūs klausiate, nepatikėjimas.

Tai yra biblioteka – jokie mobiliojo ryšio telefonai čia, ramus knygų reikalingumas. Ramybė. Ir jūs – taip pat.

Ir galiausiai – atsimena, kad mes kalbėjome apie tą kūdikį? Gerai, analogija vis dar laikosi: kai jūs įsimylite su kūdikiu, gaila knyga, ir jūs negalite pakelti, kad atiduotumėte ją jos motinai, oops, bibliotekai, – ak, tai yra, kai jūs turite gauti vieną iš savo savų.

Tada jūs einate į tą knygyną, apie kurį Nandita kalbėjo.

Visa kita, atvykite į biblioteką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>