Atvaizdas kurį jūs kuriate savęs savarankiškai galėtų trukdyti jūsų draugystėms ir artimiems

parašė , 2016-02-16 10:28

Daugelis mano, kad savęs yra, kuo jie nėra. Jie pristato save kitiems pagal šį atvaizdą, tokiu būdu valdydami kitus, kad manytų, kad asmuo prieš juos rūpinasi, mylėjimas, dalyvavimas, klausymas, tuo metu, kai iš tikrųjų šis asmuo nėra anksčiau minėto, ir šis atvaizdas, jis ar ji uždėjo reikštas tiktai, kad padarytų įspūdį kitiems, gauti jų meilę, ir dėmesį, gauti pagyrimą ir susižavėjimą.

Paimkite Mikrofoną pavyzdžiui: Mikrofonas, vyras jo 50-ajame, išsiskirtas su dviem užaugtais vaikais, supa save su moterimis. Iš tikrųjų, jis negali būti, neturėdamas moterų visi aplink jį, žavėdamasis ir garbindamas jį. Jo nesibaigiantis reikalingumas, kuris būtų mylimas ir garbintas, yra įdiegtas giliai jame, grįždamas į jo vaikystę, būdamas iškeltas tėvų, kurie niekada neištarė jokių teigiamų žodžių į jį
Jausdamasis nemylimu, jis užaugo su žema savipagarba, jausdamasis nesėkmingas ir atmestas. Kad išmokėtų kompensaciją už šituos jausmus, jis vystėsi – nesąmoningai – atvaizdas asmens, kuris "yra ten kitiems"; "kas rūpinasi kitų gerai esantis";" kas palaiko kitus tame, kad ir koks kelias jis gali".

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Todėl, Mikrofonas gyvena jo gyvenimo išlaidų valandos, klausydamas moterų "draugai"; pateikimas jiems pinigai, kai jis mano, kad jiems reikia jų; lankymas jų ligoninėje, kai jie yra hospitalizuoti dėl vienos priežasties ar kito.

Kai jūs klausiate jo, kaip yra gyvenimas, jis paprastai atsako, kad "gyvenimas yra gražus"; tai "tai negali būti geriau". Ir jis tada tęsia į jūsų apie jo paskutinį "altruizmo" aktą pasakojimą. Mikrofonas taip nežino to, kas priverčia jį elgtis būdas, kuriuo jis daro, kurį jis tęsia girti apie jo veiksmus, nesuprasdamas, kad jis daro save juokingą.

Ir ne tiktai, kad: kadangi jis visiškai nežino savo savo poreikio, kuris priverčia jį elgtis būdas, kuriuo jis daro, ir nežino, kaip juokingas jo elgesys ir visi jo "tvirtinimai" yra, jis net nemato ir supranta, kaip visos tos moterys, kurios jis "padeda" tiek daug valdyti ir išnaudoti jį "gera širdis". Ir ne tiktai tai; būdamas negalėti išvystyti rimtą intymumą su bet kuriuo iš šitų moterų, jis griebiasi posakio, kad jis nesidomi "jokiu rimtu intymumu"; kad jis mėgsta "turėti daugia daug moterų draugų".

būdamas valdytas ir išnaudota ne pagal paskirtį priemonė jam, jis yra garbinamas ir žavimas; jis yra mylimas ir įvertintas. Vairuotas jo begalinio meilės ir įvertinimo poreikio, jis pabėga iš savo vienatvės, pildydamas jo savaitinį sąrašą nesibaigiančių susitikimų su moterimis, iš kurių kai kurios jis pripažįsta, "nėra gana įdomūs". Dar, jis nedrįsta apriboti skaičių "draugų" ar "pažįstamo", kurį jis turi:" kuo daugiau geriau", jis galvoja į save savarankiškai, tuo daugiau meilės ir dėmesio jis mano, kad jis gauna geresnį, kurį jis jaučia apie save savarankiškai ir daugiau jis yra priklijuotas į atvaizdą, kurį jis suformavo apie save savarankiškai.

Liūdna pusė į šią istoriją yra, deja, kad Mikrofonas skiria tiek daug laiko "būti ten kitiems", kas jis neužima laiką, kad būtų ten sau savarankiškai; kad jis neima į laiką suprasti tuo, kas neleidžia jam turėti iš tikrųjų artimą santykį; kad jis nemato, kaip atvaizdas jis sukūrė savęs savarankiškai ir "parduoda" tiems aplink jį yra toks, kuris priverčia kitus pasinaudoti juo; tas šis atvaizdas vienas atsakingas už jį būdamas nesėkmingas radime moters su, ko sukurti sėkmingą intymumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Suprasdamas atvaizdą jūs vystėtės ir dabartis kitiems

Nėra lengva pamatyti atvaizdą, kurį mes sukūrėme savęs savarankiškai, suprasti jo šaltinius ir kuris kelius tai sabotažai savarankiškai ir mūsų santykiai. Bet jei jūs jaučiate, kad jūsų santykiai užstringa ne sykį, jūs galite norėti ieškoti į atvaizdą, kurį jūs sukūrėte į save savarankiškai ir dabartį kitiems, ir bandote suprasti, ar tai daro daugiau bėdos negu naudos jums.

Tai ima drąsą į darbą taip, kadangi tikėtina, kad jūsų "gyvena" su jūsų atvaizdu per daug metų ir metų. Tai yra vienintelis atvaizdas, kurį jūs žinote apie save savarankiškai. Bet sužinodamas apie atvaizdą jūs vystėtės ir supratimas, kaip tai kenkia jūsų santykių pastangoms, turi didžiausią reikšmę, jei jūs kovojate už geriau savęs savarankiškai ir tampate įgaliotas, kad išvystytumėte sėkmingą intymumą ar, kai dėl to, sėkmingą abipusį santykį, kur jūs būsite įvertintas, "kuo jūs esate", o ne atvaizdui, kurį jūs sukūrėte savęs savarankiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>