Atrakinimas jūsų kūrybiškumo ir Dievo minčių – knygos recenzija

parašė , 2013-05-13 20:25

Prie: daktaras Stacia Pierce (2004)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 1-886880-62-X

Knygos Kaina: 12,95$

Pasisekimo įkvėpimas

Daktaras Stacia Pierce yra inspirational autorius, tarptautinis kalbėtojas, televizijos asmenybė, verslininkas ir vadovaujantis pareigūnas, su firmomis, pataikaujančiomis žinomoms garsenybėms. Ji yra šeimininkas ir įkūrėjas Moterų Pasisekimo Konferencijos, surengtos kasmet Lansinge, paskolos jums Mičigane, JAV. Jos mokomieji ištekliai drąsina asmeninį pakeitimą.

Uždekite kūrybišką įkvėpimą

Daktaras Stacia Pierce apima 8 skyrius, kad informuotų ir uždegtų kūrybišką jos skaitytojų įkvėpimą. Ji nurodo į kitą; kūrybiškumo fokusavimas (Ch. 2), plėsdamas kūrybišką gebėjimą (Ch. 3), saugodamas kūrybiškumą (Ch. 4), planuodamas kūrybiškas strategijas (Ch
5), jungdamasis su kūrybiškais kompanionais (Ch. 7), kurdamas jūsų pasaulį (Ch. 8), ir daugiau!

Taptas automobiliu supirkimas kūrybiškas

Daktaras. Stacia atskleidžia jos mintis tiesioginiame, motyvuojančiame būde. Jos įžanginiai žodžiai reiškia tai, kadangi ji išdėsto, "Dievas yra minties pateikimo Dievas. Jis yra kūrėjas, novatorius, ir mes esame sukurti Jo atvaizde ir panašume." Pierce ragina skaitytojus, "aš žinau nuo patirties, kad viena kūrybiška mintis nuo Dievo gali stumti į priekį jūsų gyvenimą nuo vidurkio į bauginantį."

Daktaras Pierce yra glaustas ir tikslingas jos žinutėje. Jos tikslas paskatina skaitytojus pulti jų tikslas, pasiūlymas, "Bet koks jūsų tikslo rajono, studijuokite tai, užsiimkite nesilpnėjančiu tyrinėjimu… Jūsų kūrybiškos energijos į jūsų tikslą pripylimas keičia jūsų gyvenimą ir tų gyvenimus, jūs liečiate." Jos žinutė iliustruoja jos gyvenseną.

Puslapiai šio knygos krašto su paprastais ir praktiniais raktais, kad išplėstų kūrybiškumą. Perverkite pamainą, "garantuojama, kad Lankydamas gerą bažnyčią ir gerų pastabų užsirašymas padidins jūsų kūrybiškus įgūdžius… Verskite savo norą visada mokytis, auginti, patirti, daryti, matyti ir girdėti… Kūrybiški greiti kreditai žmonės žino, kaip rinkti sprendimo raktus iš sėkmingų kitų." Vystymasis yra raktas!

Daktaras Stacia drąsiai susiduria, kad įgytų dėmesį, pasidalinimą, "Buvimą žinojimas – visa tai naikina žavingą studijavimo nuotykį. Lyderiai, novatoriai ir sėkmingi kiti visada priima iššūkį užaugti." Siekite išminties!

Pierce komentarų žiedas, teisingas, kadangi jie yra užpildyti išminties. Ji kreipia, "Apsupkite save su žmonėmis, kurie turi jūsų aistrą studijavimui ir kūrimui. Junkitės ir bendradarbiaukite su likeminded žmonėmis." Taptas kūrybiškas!

Atrakinkite kūrybiškumą ir Dievo mintis

Daktaras Stacia Pierce efektyviai rašo, kad atrakintų kūrybiškumą ir Dievo mintis jos skaitytojų gyvenimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>