Aš turiu pasilikti facebook draugai su mano išskyrus?

parašė , 2016-04-20 20:24

Tokiu būdu jis sudužo su jumis. Bet ten jis yra, spoksodamas jums į akis… ant FACEBOOK.

Kasdien, valanda iki valandos, jūs turite stebėti jo Facebook ar Instagram perdavimą. Jūs gaunate atnaujinimą, kai jis išeina. Fotografijos, kai jis daro kažką vėsta. Skaudina pamatyti jį turint gyvenimą be jūsų, dar jūs negalite atnešti savęs ne draugui jį.

Bet turi jūs?

Ar pasilikti internetiniai ‘draugai’ su išskyrus po, sudaužymas yra sunkus sprendimas. Viena vertus, jūs nesate daugiau datuojamas. Bet ant kito, jo Facebook ar Instagram paštai buvo jūsų gyvenimo dalis valandėlę dabar." Draugai" tas pats kaip neišeina, taip nesilaiko, jūsų išskyrus draugą ant jūsų socialinės žiniasklaidos varto nekaltą daiktą?
Atsakymas guli tame, ar jūs norite jo atgal. Kadangi, jei jūs nenorėjote lūžio viršuje, ir skirtumėte pasimatymą jūsų draugui vėl? Išlikimas kontakte ant Facebook yra paskutinis daiktas, kurį jūs turite padaryti.

Dabar, pastebėkite, kad aš nesakiau, kad jūs turite ne draugas jį. Yra didelio skirtingumo ten. Ką aš sakau yra jūs, neturiu būti KONTAKTE su juo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip Pasielgti su Socialine Žiniasklaida Po Lūžio Viršuje

Atsiminkite: kai vaikinas nulauš daiktus su jumis, jo pirmas instinktas turės žvalgytis atgal. Jis nori savo sprendimo būti geru, tokiu būdu jis nori žinoti, kad jis yra geriau apsirūpinęs be jūsų.

Jis nori pamatyti jus verkiant. Jis nori pamatyti jus nelaimingas. Ne, jis nėra sadistiškas. Jo širdis galėtų užjausti jus, bet jo EGO NORI ŠITŲ DAIKTŲ.

Jūsų matymas sugriauti ratifikuoja jo sprendimą. Tai priverčia jį jaustis įsitikinę, kad jis padarė teisingą daiktą. Jei jūs maldaujate ir maldaujate santykiui, kad tęstumėte, tai jūs negalite būti didžiąja dalimi pagavimo, iš tikrųjų, ar ne? Tai yra savo mąstymas bet kokiu būdu.

Tai reiškia, kad jis ketina pasirūpinti, mato tiksliai, ką jūs darote po to, kai jis baigia daiktus. Kuris yra, kodėl būdas, kuriuo jūs nešate save apdorojime su žlugimu yra svarbi dalis jo sukūrimo norėti jūsų atgal.

Taip, ką jūs darote apie Facebook? NIEKAS.

Geriausias daiktas kurį jūs galite padaryti, kad sugundytumėte jūsų ex’s palūkanas turi palikti jūsų socialinę žiniasklaidą visiškai vienišą. Nedarykite atnaujinimo, neskelbkite nieko, net neįsijunkite.

Svarbiausia dar, nekeiskite savo Facebook padėties, bent jau ne pirmą savaitę ar taip. Jei jūs bėgate, kad atnaujintumėte save kaip ‘vienas’ mąstymas, kad jūs imate kažkokį tolimą savo draugo dūrį, galvokite vėl. Jis ketina juoktis iš to, kaip kvailas, kuris yra. Kaip jūsų Facebook padėtis buvo taip svarbi, jūs turėjote bėgti namo ir pakeisti ją momentas, kurį jis sudaužė su jumis.

Išvenkite Žaisti Socialinius Tinklo Žaidimus

Jei jūs tikitės pakeisti nepageidaujamą lūžį viršuje, vienas iš blogiausių daiktų, kuriuos jūs galite padaryti yra žaidimo žaidimai. Čiulbesys ir Facebook ir Instagram yra įprasti su nesubrendimu kai prieita prie žmonių, bandančių į vieną – viršuje vieną kitą po kovos ar lūžio. Jūs pamatėte tai su savo savais draugais, ir tai visada šluba.

Dabar įsivaizduokite tai, kas vyksta, kai jūs nežaidžiate tų žaidimų. Jūsų draugas sudūžta su jumis, ir jūs visiškai dingstate. Jūs nesate ant Facebook, jūs neatsakote į elektroninį paštą, tekstiniai pranešimai… iš esmės, kuriais jūs esate nuo darbo, "kas žino kas".

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai jūsų išskyrus žvilgsnius atgal per jo petį jūs norite, kad jis nepamatytų nieko. Tai purto jo tikėjimą ir kontroliuoja jo ego. Jis laukia, kad pamatys jus skaudinant, jis laukia, kad pamatys jus skelbiant kerštingą dainos lyriką. Vietoj to, jūs nesate net aplink.

Tai yra beveik, tarytum jūs turite geresnius daiktus padaryti.

Geriausi Žingsniai, kad Paimtų, jei Jis Neatsako

Jei jūs jausite, kad jūsų išskyrus išsmunka, jūs turėsite imtis tam tikrų veiksmų. Iš esmės jūs norite valdyti jį atgal jūsų kryptimi, bet jūs turite padaryti tai subtiliuose būduose, nebaidydamas jo.

Maldaudami, maldaudami, žadėdami jį pasaulis – tie daiktai tiktai ketina sukurti daugiau atstumo. Jie privers jį matyti jus taip silpnas ir nepageidaujamas, kaip tik taip, kaip jūs jaustumėte tą patį kelią, jei jūs pamatytumėte tuos vyro bruožus.

Kadangi jūs turite mažą galimybės langą pakeisti nepageidaujamą žlugimą, kiekvienus judėjimo skaičiavimus. Net žingsniai, jūs nedarote skaičiavimo, jei jūs nežinote tai, ką jūs turite daryti iš pat pradžios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>