Apžvalga strategijos gyvenimui prie joe gibbs

parašė , 2013-06-13 17:58

Kaip jūs Apibrėžiate Pasisekimą?

Po Strategijos Joe Gibbs Gyvenimui skaitymo… mano visa perspektyva ant to, kaip aš apibrėžiau pasisekimą pasikeitė!

Anksčiau šios knygos surinkimo, kreditai internetu aš laikiau mane patį pamaldžiu krikščioniu. Dėl vienos priežasties, ši knyga davė man visą naują perspektyvą tam, kaip Pasisekimas yra apibrėžtas.

Tai yra…, kaip Biblija apibrėžia Pasisekimą.

Joe Gibbs daro punktą savo knygoje, kad daug žmonių praeina gyvenimą be Strategijos apskritai. Jis bando įtikinti, kad svarbu turėti Strategiją, jei jūs siekiate turėti kokią nors pasisekimo rūšį.
Jis serveriai.lt nuolaida aiškiai pareiškia, kad kaip Treneris, jis visada įsitikintų, kad jis turėjo Playbook vietoje, ar jis Treniravo NFL ar NASCAR.

… jis tada daro punktą, kad tas pats eina Gyvenimo Žaidimui!

Kas yra Strategijoje Gyvenimui!

Aš maniau, kad Strategija Gyvenimui buvo suformuota labai gerai. Kiekvienas skyrius susitelkė ties Svarbiausia sritimi, ko Patyręs Rašytojas (vienas iš Joe Komandos Pagalbininkų) paaukos Eksperto požiūrį apie temą.

… knyga sulaikė mane įsitraukusį visiškai per! Yra Lemiamų klausimų, į kuriuos atkreipiama dėmesį Strategijoje Gyvenimui…

Finansai: Kaip daro aš įsisavinu savo pinigus? Ron Blue

Sveikata: Kaip aš pasiekiu maksimalią fizinę ir emocionalią sveikatą? Daktaro Walt Larimore

Santykiai: Ką Dievas sako apie Santuoką ir Seksą? Don Meredith

Pašaukimas: secret klubas Kaip aš statau sėkmingą gyvenimą ir karjerą? Daktaro Os Guinness

Biblija: aš galiu tikėti tuo? Daktaro Josh McDowell

Dievas: Kas yra Jis? Daktaro Ken Boa

Sukūrimas: Kaip gyvenimas prasidėjo? Daktaro John Lennox

Nuodėmė ir Polinkis: Kaip aš turiu reikalo su nuodėme? Ravi Zacharias Salvation: Kaip aš sėdu į nugalinčią komandą? Chuck Colson Purpose: Kaip aš pasidarau labiausiai iš gyvenimo? Daktaro Tony Evans

Dangus: Kur aš išleisiu amžinybę? Randy Alcorn

Mano Asmeninė Nuomonė apie Strategiją Gyvenimui

Aš turiu pasakyti… priežastį, aš pakėliau Strategiją Gyvenimui, buvo todėl, kad aš buvau sužavėtas Joe Gibbs ir jo nepadaryto pasisekimo! Tai yra iš tikrųjų, kas pastūmė mane nupirkti šią knygą.

Ką aš gavau, vietoj to buvo paslėpta nuostaba Valdžios Supakuotos Žinutės visų šitų Visa žvaigždės Ekspertų iš Joe Dvasinės Komandos!

"Tikslas" buvo žymiai mano mėgstamas skyrius… ir su didžiąja dalimi poveikio į mano einamąją valstybę gyvenime. Tam iš tikrųjų duoda mane naują įžvalgumą… ir prikrovė mane, kad paimtų kitus sutelkto darbo metus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>