6 populiarūs naminių siuvimo prekės ženklai

parašė , 2013-04-09 14:52

Kokybiškos siuvimo prekėsNaujos siuvimo prekės pirkimas yra smagi ir maloni patirtis. Naminės mašinos yra tinkamos minkštiems drabužio audiniams ir gali pasielgti su dauguma apsirengimo ir amatų projektų. Yra daug skirtingų mašinų, kad išsirinktų iš, apimant nelygius rotacinius modelius, dvi dygsnio naudos mašinas, siuvinėjimas tiktai mašinos, ir elektroninės mašinos. Geriausio modelio radimas gali būti sudėtingas. Patartina pasirinkti gerai nustatytus prekės ženklus, kurie yra pripažinti už pastangas, kurias jie padeda į jų produktus. Yra šeši populiarūs naminių siuvimo prekės ženklai:

Dainininko Korporacija

Įsteigtas 1851, Dainininko Korporacija yra vienas iš pasaulinių populiariausių siuvimo prekės gamintojų. Kompanija sukūrė produktus, kurie tapo garsūs jų įvairiapusiškumu ir projektu, apimdami Dainininko Puslengvį svorį, Dainininko 66 modelį, ir Dainininko 99 modelį. Dainininkas taip pat gamina plataus vartojimo gaminius, kuriuos galite rasti prekybos miestelyje „URMAS“.

Brolio Pramonės šakos

Brolis yra įžymus gamintojas siuvančių produktų, spausdintuvų, rašomųjų mašinėlių, fakso, ir kompiuteris susiejo elektroniką. Įmonė buvo įkurta 1908 Japonijoje. Klientai gali nupirkti novatoriškas, elegantiškas, ir konkurencingai įvertintas siuvimo mašinas. Brolis taip pat gamina dygsniuojančias mašinas, siuvinėjimo mašinas, ir peružrakinamas spinteles.

Janome

Janome buvo versle nuo 1921. Tai yra toks jei didžiausi gamintojai siuvimo prekės pasaulyje, su gamyklomis Japonijoje, Tailande, ir Taivane. Jo produktai buvo avangarde siuvančios technologijos nuo jo pradžių. Kiekvienas vienetas yra suprojektuotas, kad padidintų jūsų siuvančią patirtį. Produktai nuo Jerome yra lengvi valdyti ir rodyti intuityvų projektą ir kokybiškas reikmenis.

Merrow

Nustatytas 1838, Merrow turėjo reikšmingą poveikį tekstilės pramonei. Mašinos, sukurtos šio gamintojo, gamina savitus dygsnius, kurie atneša regimąjį poveikį ir atlikimą į kliento produktus. Jie gali susiūti mezginio audinį, išaustą audinį, terry rankšluostis, techninės tekstilės, medvilninis audinys ir kiti audinio tipai.

Pfaff

Pfaff buvo įsteigtas 1862 Vokietijoje. Jo pirmas vienetas buvo handmade. Kompanija specializuojasi siuvimo prekės, perspynos mašinose, dygsniuodama mašinas, kabinetus, siuvinėjimo programinę įrangą, ir novatoriškas reikmenis, kurios plečia jūsų siuvimo prekės gebėjimą. Pfaff yra viena iš kelių kompanijų, kurios siūlo produktus ir profesiniams kanalizacijos vamzdžiams ir mėgėjams, kuriu apstu prekybos mistelyje „URMAS“

Necchi

Produktai, sukurti Necchi, yra įžymūs jų geresnėmis metalinėmis detalėmis ir reikmenimis. Kiekvienas vienetas atvyksta su 25 metų garantija. Kompanija atnešė daug pagerinimų šiuolaikinėms mašinoms ir sukūrė aukštos kokybės produktus su novatorišku projektu. Mašinos, gamintos tarp 1950 ir 1970, buvo labiausiai gundančios bet kokios siuvimo prekės. Necchi Mirella tapo vienintele mašina kada nors, kad būtų ant nuolatinio parodymo Sostinės Muziejuje Šiuolaikinio meno Niujorke.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/prekes-laisvalaikiui/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>