1997, era praėjo, 1 dalis

parašė , 2017-04-21 07:01

Laikais kaip jie, kuriuos jūs pasukate į, bet draugai, kurie suprastų ir išgyventų su jumis? Sitaram ir Karthik buvo teisingi ten man, ir man jiems. Gaila, aš buvau pirmas padaręs išėjimą iš Segorsoft ką tik padėjęs po metų paslaugos. Deja, aš neturėjau jokio kito pasirinkimo, aš turėjau judėti toliau. Galbūt, aš galbūt pasilikau atgal ir užregistravau porą, daugiau metų, bent jau dėl mano mylimų "kolegų pasuko draugus" Sitaram ir Karthik ir dar jie, aš žinojau, niekada nepritars tokiam daiktui. Gali būti, kiekvienas turi padaryti tai, kas kiekvienas galvoja, yra geriausias, bet o dėl mano sprendimo nueiti tai buvo prakeikta sunkiai paimti.
Priešingai, jie maldautų mane judėti toliau, jei yra geresnės galimybės, pasiekiamos man kitur. Sprendimas, priimtas pagrįstas emocionaliu pritvirtinimu, galėjo sugesti; jie tiesiog pasakytų kad padėti tam tikrą tikėjimą manimi. Be to, tik kitas žvilgsnis, kad geras niekas scumbag projektinio lyderio, pavadinto TP Cheddi, turėtų bet ką scampering nuo darbo vietos geram!

Diena, kai aš atidaviau Sitaram buvo aiškiai skaudinta ir sugriauta net. Tikrai mes vengtume rašyti, kad programinė įranga užkoduoja dieną ir dieną lauke ant to paties kompiuterio, mes dirbome toliau suversti į krūvą kartu. Dabar tos dienos visi ketina būti baigtos.

Delphi ir Regimieji Pagrindiniai programinės įrangos įrankiai tapo dalimi mūsų kasdieninio pagrindinio dalyko, ant kurio mes gyvenome ir atkakliai siekėme per mūsų kadenciją Segorsoft. Kas yra daugiau, tai buvo iš tikrųjų Delphi, kad mes mėgome naudoti daugiau, negu VB ir buvome labiau suderinami su Tarppagrindu – užpakalinio galo duomenų bazės dresuotojas. VB buvo gana geras, bet Delphi nuėmė mūsų kvėpavimą. Buvo kažkas ypatingo apie tai, kad mes niekada negalėjome nusižudyti su visiškai. Ir Sitaram, ir aš galų gale turėjome pasimokyti Regimasis Pagrindinis ant darbo ir fakto, kad tai buvo daugiausia panašu į mūsų mėgstamą įrankį Delphi savo vartojime mes, automatically tapo ekspertais po tik daugiau kaip mėnesio. Todėl ta prasme tai buvo vos tik grandiozinis sumanymas.

Mūsų Bendri draugai

Sitaram pažiūrėjo, tarytum jis buvo sužeistas ir pykdytas tuo pačiu metu, kai aš iš pradžių pasakiau jam apie naują darbo perspektyvą, kuri priėjo ir rimtai galvojo apie jį. Aš žinojau, kad jis ir Karthik aistringai nepalankiai žiūrės į mano ieškantį naujo darbo. Kadangi tai buvo prilygstantis ne mažiau, negu ‘išdavystė’, kai kažkas nuo jūsų draugų grupės iš tikrųjų bando išeiti, aš neturėjau būtinos drąsos, kad būčiau cheesy ir pasakyčiau patiems žmonėms, kurie turėjo reikšmę man labiausiai per mano metų kerus kompanijoje viršuje priekis naujos darbo perspektyvos, kurią aš svarsčiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Klausimo punktas yra, kad metai Segorsoft buvo pakankamai specialiai trims mūsų vaikinai, kad padarytų pažadus iš draugystės trukti visas gyvenimas, ir už taip kalbėti. Taigi kodėl turi ten apskritai būti kokiu nors klausimu dėl atsiskyrimo nuo obligacijos, kuria mes turėjome darbovietėje? Siejimas jais buvo giliausia dalis mano gyvenimo Segorsoft (be kurio tai buvo darbas nors, dėl akivaizdžių priežasčių). Darbas bet kokiu būdu turėjo būti padarytas, bet Segorsoft jo erdvės ir laiko akcija visada atvykdavo po mūsų brangios draugystės. Pasakę, kad, tai iš tikrųjų nereiškia, kad darbas turėjo praeiti tam tikrą užlaikymą ar tai nukentėjo dėl gilaus mūsų draugystės solidarumo.

Po to, kai aš išvykau ir prisijungiau prie dabar nebeegzistuojančių Satyam Kompiuterių Paslaugų ir užbaigiau apytiksliai metus ten, aš gavau pokalbį telefonu nuo žavingo Sitaram, sakančio, kad Karthik taip pat metė jo darbą Segorsoft, kad prisijungtų prie programinės įrangos bendrovės, turinčios reikalo internetiniame studijavime ir programinės įrangos išsivystyme dėl elektroninės komercijos ir medžiagos. Tik tada aš žinojau, kad visoje tikimybėje jis taip pat priglaudė svajones apie savo savą, kad padarytų tai į JAV. Aš buvau galingas patenkintas Karthik, žinančiu, kad jis pagaliau paliko Segorsoft į gerą kaip tik tada, kai pora kitų jo kolegų taip pat pradėjo duoti ankstesnius pranešimus vienas po kito. Tai neturi pakenkti Segorsoft kaip programinės įrangos išsivystymo kompanijai, kas su visomis jos išlikusiomis studijavimo galimybėmis ir projektu dirba, tai galėjo aprūpinti mus, bet išleisti tiesą būti pasakytas: ką tai tačiau nesiūlė mums, jauni ginklai buvo studijavimo jaukė aplinka ir linksmi projektiniai lyderiai, kurie pilotuos komandą ir channelize jos slapta energija į kompetentingais profesionalais tapsmą. Tai nebuvo visai ne sunku laukti nuo asmenų, atsakingų ten. Išskyrus tą faktą visa kita ėjo gerai šiai išsišokėlio programinės įrangos išsivystymo kompanijai.

Dar, mano širdį skaudėjo Sitaram: viena iš augančių žvaigždžių ant TO dangaus skliautas, kas, labai seniai, aiškiai užėmė jo savą saldų laiką anksčiau, negu jis manė, kad tai tinka, kad kviestų tai išeina nuo Segorsoft.

Sitaram, Kumar Sanu antrininkas, neva ieškojo didesnio paveikslo! Jis norėjo lauke tikrai, bet A JAV buvo taip pat jo ‘galutinė išpirka’, jis turėjo erelio žvilgsnį lauke sugebėti užgrobti jo galimybę. Geras jam. 1990-ųjų pabaigoje, kuris buvo kiekvienas kraunantis pumpurus programinės įrangos inžinieriaus svajonės maršrutas. Aš taip pat svajojau ėjimo į JAV ir taip padariau palaimingą Karthik Krišną, Adrian Brody antrininką. Tai buvo laimėjimo būtinybė mums jauni programinės įrangos inžinieriai, kad sugebėtų atnešti ‘trukdymą’ H1-B viza, paženklinta ant mūsų pasų ir paskui, kadangi jie turėjo papratimą pasakyti, "Atstumkite į JAV" geram.

Kai kurie paaugliai nuėjo į JAV dėl tėviško spaudimo ar tam tikro socialinio pamaivos pratimo, ar net rūšies, kurią jūs gaunate, kad pamatytumėte dažniausiai – darantis šieną tuo metu, kai saulė šviečia! Žinoma, kaip visada, buvo išimčių; bent jau Sitaram ir Karthik atvyksta iš grupės kolegų, kurios galvoja ‘apie profesinį pragyvenimą’ užuot laukusios laiko atstumti į JAV tuo metu, kai jiems vis dar galima padaryti taip. Aš galiu garantuoti faktą, jie nebuvo tipai, kas mėgausis atsispindinčioje garbėje kitų ar tikės lengvu pickings. Kaip žmonės, kurie tikėjo savimi savarankiškai, jie taip pat atkakliai dirbė taip pat kaip sąžiningas asmuo, kas nori neimti jokių ‘trumpų įpjovimų’, bet studijuoja tai kietas būdas gauti jo tikslus.

Toks "Atstūmimas į Amerikos" rūšį žmonių, kurie parašė programinės įrangos kodus nėra netikėta iš tikrųjų, jei jūs klausiate manęs todėl, kad tuo metu buvo tobulai normalu svajoti, kad nueitų ten, tai yra gerai net dabar. Bet tai atvyko taip iš mėlynos spalvos nuo Sitaram Boinapally, kad aš ir Karthik Krišna turėjome paimti nusilenkimą ir mielai duoti aidinčią plojimų audrą jam. Sitaram nebuvo žinomas dėl to, kad jis priglaudė tokį, ką jis kvietė ‘spalvingomis ambicijomis’, bet jis padarė galų gale, ir mes supratome kad, galų gale, į mūsų daug palengvėjimo. Dienos pabaigoje, jis padarė tiksliai, kas jis galvojo, buvo gebantis. Jis uždirbo savo stambiausią laimėjimą po to, kai jis susituokė ir išvyko į JAV ir niekada ne sugrįžo. Ir tai yra kita istorija kitą dieną.

Laimei metus gyvenimo išcentrinių pajėgų ir pastūmėjimo ir traukimo savos asmeninės ambicijos į pasiekimą karjeros įvykdymo – kadangi šiandien Arindam įgalina save pamatyti, garsus ir aiškus – buvo susumuoti į vieną didelę santrauką, nesuredaguotą dar valdomas palikuonių sake. Tai turbūt atrodo pasipūtusiai dangų gramdantys jo jausme, jei jūs žinotumėte tai, ką aš turiu galvoje. Bet tačiau, ką Arindam gavo jo savo gyvenimo sandėrio aplinkoje nėra tuo, ką jis visada siekdavo turėti, kadangi jis vėliau sužinojo į jo visišką nustebimą priežastį jo ne to sukūrimas, ten kur kiekviena programinės įrangos inžinieriaus vertė jo druska nuėjo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

‘Programinės įrangos inžinieriaus’ kortelė su užrašu, kuri pritvirtino priežodinę kilpą aplink jo kaklą per jo klestėjimą ir tai, kas, iš tikrųjų, kaip buvo manyta, buvo didelis bilietas į TAI garbė, nebuvo niekada lengva jam ištraukti tai lauke ar atsikratytas nuo taip pat kaip tai. Neimkite į galvą ‘raminimo prizo lipduko’, jis manė, kad jis niekada iš tikrųjų neatvyks į tokį leidimą, kad užsitarnautų, ir pritvirtintas prizas, overpoweringly ar natūraliai, į jo ilgą profesinę darbo istoriją kaip parazitinė siurbėlė, kurią tai niekada nepaleido.

Bent jau Sitaram Boinapally daro puikus ir pastoviai laimi jo gyvenimo mūšius JAV A, bet deja! Karthik, mūsų saldus mažas palaimingas Karthik yra ne daugiau. Karthik paliko šį gyvenimą; jis grįžo į Indiją ne kaip kažkas taip pilnas gyvenimo ir entuziazmo, bet kaip kažkas, kas kalbėjo ne žodžiu ar du… Jis pasakė, kad jis grįš, ir paskui mes visi švęstume jo atvykimą. Geri metai ir pusiau praeitas pro šalį ir nebuvo jokio jo ženklo, net atsitiktinis elektroninis paštas ar du nuo jo sustojo visiškai, ir tai sulaikė mane norintis žinoti, kodėl elektroninio pašto, kurį aš išsiunčiau niekada neatsakė. Kas ima Karthik taip ilgai atsakyti?

Taip pat kaip paskutinį kartą, kai jis padarė žinias, baigdamas Segorsoft, tai buvo Sitaram vyksta, kas aplanko mano Satyam įstaigą, kad turėtų žinias apie jo ‘amerikiečių’ buvimo vietą. Jis buvo kada nors budrus bičiulis. Šį kartą taip pat tai buvo Sitaram vėl, kas davė man Karthik buvimo vietą nors ir formoje liūdnų žinių apie jo staigią mirtį autokatastrofoje JAV metais 1999/2000.

1 Dalies galas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>