100 būdų supaprastinti jūsų gyvenimą – knygos recenzija

parašė , 2013-12-06 09:00

Prie: Joyce Meyer (2007)

Tarptautinis standartinis knygos numeris 978-0-446-19416-7

Knygos Kaina: 18,99$

Geresnis gyvenimas

Jūs galite priartėti prie situacijų tokiame būde, kuriuo gyvenimas pasveiksta ir geriau. Išmokite supaprastinti ir turėti jūsų gyvenimą.

Tarptautinė įtaka ir įkvėpimas

Joyce Meyer yra vienas iš pasaulinių pagrindinių praktinių Biblijos mokytojų. #1 New York Times paklausus autorius, ji parašė daugiau kaip septyniasdešimt inspirational knygų. Ji taip pat išleido tūkstančius girdimojo mokymo ir video biblioteką be to. Joyce radijas & televizijos programos yra transliuoti tarptautiniu mastu, ir ji važiuoja, pasauliniu mastu kalbėdama.
Supaprastinkite savo gyvenimą

100 labai trumpų skyrių, Joyce Meyer turi jos 100 būdų supaprastinti jūsų gyvenimą. Ji aptaria temas kaip, "būti" (Ch. 8), "liaukitės atidėlioti" (Ch. 13), "pasilieka be skolų" (Ch. 16), "pasirenka jūsų mūšiai" (Ch. 23), "meta kontrolę" (Ch. 65), "būti dosnus" (Ch. 85), "pasilieka dvasiškai stiprūs" (Ch. 96), "būti ištikimas" (Ch. 97), ir daugiau!

Įkvėptas galvoti ir gyventi kitaip

Joyce Meyer dalijasi su glaustu, inspirational stilius. Ji neikvoja žodžių savo pastangose padrąsinti jos skaitytojus. Ji reiškia mintis ant gausos, sakydama, "aš manau, kad Dievas nori, kad mes turėtume, kad ir kas mes galime pasielgti, vis dar duodami Jį pirma vieta mūsų gyvenimuose… Pinigai yra tiktai problema, jei mes kaupiame tai… Išmokite būti kanalu…"

Meyer teigiamo raginimo naudojimas pakels jos skaitytojų dvasinę būklę. Ji išdėsto, "Kiekviena diena yra nauja diena, turinti savyje didžiules galimybes: naujas gyvenimas, naujos viltys, ir naujos svajonės… Galbūt jūs turite gerėti…"

Paprastos, gilios frazės žymi Joyce gebėjimą pranešti sudėtingas svarstomas problemas bendrame ir patraukliame būde. Kiti komentarai atspindi tai; ji sako, "Tai yra labai sudėtingas bandymas būti dar kuo nors… Jei dar kas nors gali padaryti tai – leidžia juos… Dievas nepriverčia žmonių pradėti daiktus, ir ne pabaiga… mindo paprasto gyvenimo kryptimi."

Užuomina apie kitus yra galingas įrankis įtikinimui. Joyce naudoja šį paskelbimą, "Išmintingi žmonės rūpinasi daugiau apie vėliau negu dabar. Jie yra investitoriai – jie investuoja tai, ką jie turi, kad turėtų kažką geriau ateityje."

Joyce aiškumas yra jos gebėjimo raktas būti susijęs. Ji atskleidžia, "aš sukėliau daug sudėtingos netvarkos mano gyvenime, negalvodamas anksčiau, negu aš kalbėsiu." Tai nustato platformą jai, kad įdiegtų galingą įžvalgumą kaip, "Jūs galite pradėti revoliuciją savo gyvenime šiandien, tiesiog keisdamas būdą, kuriuo jūs matote daiktus ir galvojate apie juos."

Nuneškite komplikacijas ir išleiskite džiaugsmą

Joyce Meyer padeda skaitytojams priartėti prie gyvenimo kitaip, kad nuneštų komplikacijas ir išleisti jų džiaugsmą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>