10 patarimų tam, kad turėtų jūsų gyvenimą daugiau

parašė , 2013-05-28 19:21

Jūs esate pasiruošęs pradėti gėrėtis jūsų gyvenimu daug daugiau? Jūs jaučiate, kad jūs esate pastoviai per pabrėžtą apie daiktus ir norite kažko, kurį jūs galite padaryti kitaip sau savarankiškai? pagerank Jūs neatvykstate tame persekiojime. Šiomis dienomis, atrodo, kad kiekvienas siekia pabandyti suvokti būdus geriau suprasti ir gyventi jų gyvenimas visiškiau, kai biudžetas ir kiti daiktai yra aptempti šiuo metu. Tai yra tobulai normalus jausmas, kad daug asmenų turi. Yra mano 10 patarimų tam, kad turėtų jūsų gyvenimą daugiau:

Skaitykite daugiau. Skaitymas daugiau plečia jūsų horizontus ir padeda jums įgyti kai kurias naujas mintis, kuriomis jūs galite pasidalyti su kitais. Plius tai gali būti didele pradžia į jums pagalbą įgyti momentą pradžioje to romano ar kitos knygos, kurią jūs norėjote parašyti
Matymas, ką kiti autoriai daro gali aprūpinti jus ta pradžia jūsų.

Parašykite daugiau. Rašymas daugiau leidžia jums sugebėti įgyti gebėjimą išreikšti save naujuose būduose. Yra keli rašymo tipai, kad jūs galite išsirinkti sau savarankiškai: blogging, naujas rašymas, copywriting, ir daugiau. Išsirinkite vienas ir nueikite tam. Dangus yra visada riba.

Pradėkite mažą įmonę tinkle. Tai gali mokyti jus daug naujų įgūdžių vartojamosios paskolos skaiciuokle ir taip pat gali būti kažkuo, kas gali padėti jums pradėti uždirbti šiek tiek daugiau pinigų, kuriuos jūs galite panaudoti į mokėjimą grynaisiais už skolas ar gelbėjimo pradžią viršuje daugiau. Plius įgūdžiai, kuriuos jūs studijuojate gali būti panaudotas į gerą ar skirtingą darbą skirtingame lauke. Kartais tai gali padėti jums rasti kažką, kurį jūs gėritės geriau.

Mankštinkitės daugiau. Treniravimasis daugiau gali padėti jums įveikti daiktus kaip depresija ir kitos chroniškos ligos. Net jei tai visiškai nedengia tų daiktų, papildomas pratimas gali padėti pagreitėti, atgavimas apdirba ar mažina ligos padarinius. Tai yra kažkas, kurį dalis jūsų gali norėti svarstyti Naujuosius Metus. Pratimas yra taip pat geras jums porcijai jaustis be galo geresnis.

Kelionė daugiau. Kelionė gali suteikti jums paskola labai daug naujos patirties, apie kurią jūs galbūt negalvojote anksčiau. Tai gali suteikti jums kažkokią skirtingą patirtį, kurią jūs galėtumėte norėti apgalvoti vėliau. Kelionė padeda jums gauti jūsų protą šalin dabarties ir gali padėti jums sugebėti padėti, jūs, kad pasiektumėte, kad sugebėtumėte turite kažką papildomo ant savo santraukos.

Studijuokite naują kalbą. Naujos kalbos studijavimas gali padėti jums būti įkurtas pakėlimui ar kažkokiam įdomiam pusės darbui, kuris padeda jums su kai kuriomis iš tų sąskaitų. Tai gali taip pat padaryti gražų pusės pasikalbėjimą, kurį jūs galite panaudoti kai kuriems iš įvykių, kuriuos jūs esate pakviestas lankyti. Tai yra kažkas, kuriuo daug žmonių padaro įspūdį.

Sumažinkite savo sangrūdą. Sąžiningai, kodėl jums reikia tiek daug medžiagos? Aš nenoriu dalies savo medžiagos net nuo kolegijos. Daug to buvo tik išeikvotas erdvė man, ir aš galiu visada rasti daug medžiagos kaip skaitmeniniai dalykai ir galiu gėrėtis jais tas kelias. Plius, maži papildomi grynieji pinigai gali padėti bėdoje taip pat. Pažeminta sangrūda ketina mažiau organizuoti ir mažiau neatsilikti išreiškiant judėjimu, ir laikymas tvarkosi iš viso.

Žalias jūsų namai. Aš nesakau, išeina ir gauna saulės specialistų grupę ir pradeda palikti groteles. Aš sakau galbūt, kad jūs turite pradėti mažą sodą nenaudotame kambaryje tam, kad pažemintumėte maisto sąskaitas. Naudojant natūralią šviesą daugiau. Jie yra paprasti maži patarimai, kuriuos jūs galite panaudoti į patyrimą šiek tiek sveikesnių pasirinkimų sau savarankiškai ir jūsų šeimai. Naudojant šituos daiktus gali taip pat padėti jums sugebėti jaustis geresnis emocionaliai.

Išpjaukite neigiamą atsakymą ir skųskitės-y žmonės jūsų gyvenime. Turėkite kažką, kuris tiktai skundžiasi? Jūs nesate vienišas. Yra keli žmonės, kurie tik pargriauna kitus. Tuo metu, kai jo kietas, kad visada būtų linksma, yra būdų išleisti tam tikrus asmenis eiti atrodo, kurie yra Debbie Downers. Šitiems asmenims, galbūt, reikia būti paleisti taip, jūs galite mėgti būti savimi.

Atsikratykite nuo laukimo. Sumažinimas jūsų laukimo ir tikslų padės jums į ne visada būti pabrėžtas apie daiktus. Tai yra kažkas, kas gali būti didele pradžia į žmonėms pagalbą neturėti jaudintis dėl buvimo ant laiko grafiko. Tai yra kažkas, kas gali būti padarytas, kad padėtų jums su buvimu gabus tik gyventi gyvenimą ir nesijaudinti dėl maršruto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>